شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[25 / 12 / 1397] شهید شهرام نوروزی؛
[25 / 12 / 1397] مسئول کمیته امنیت قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه ...
[26 / 12 / 1397] فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب؛
[26 / 12 / 1397] شهید فردین گروسی؛
[25 / 12 / 1397] در منزل شهید صمد رضاقلیزاده برگزار شد؛
[25 / 12 / 1397] فرمانده بی نشان لشگر عاشورا؛
[25 / 12 / 1397] امام جمعه خرمشهر در ویژه برنامه جشنواره ملی ره ...
[25 / 12 / 1397] معاون هماهنگ کننده سپاه ولی عصر(عج)خوزستان در ...

 

کدخبر: 63231
تاریخ انتشار: 19 دی 1397 _23:25:32
جانبازان و خانواده معظم شهدا بر گردن همه حق دارند

مدیرکل بنیاد مرکزی بیان کرد: جانبازان و خانواده معظم شهدا بر گردن همه حق دارند و ما موظف هستیم همواره پیگیر مسائل و مشکلات آنها باشیم.

 

تا شهدا؛ مرتضی انصاری فر صبح امروز چهارشنبه 19 دی ماه 97 همراه فرماندار تفرش و رییس بنیاد تفرش، در دیدار با خانواده جانباز 60 درصد متوفی «محمد قنبری» با بیان اینکه افتخار ما خدمت به خانواده معزز شهدا و ایثارگران است، بیان داشت: دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران برای مسئولان موجب افزایش روحیه خدمت به مردم، تلاش و فعالیت بیشتر می شود.
وی تصریح کرد: خدمت به جانبازان و خانواده هایشان دارای اجری عظیم در درگاه خداوند سبحان است و وجود این عزیزان باعث زنده شدن ارزش ها و همچنین یاد و خاطره ایثارگری های هشت سال دفاع مقدس می شود.
مدیرکل بنیاد مرکزی ادامه داد: جانبازان و خانواده معظم شهدا بر گردن همه حق دارند و ما موظف هستیم همواره پیگیر مسائل و مشکلات آنها باشیم.
جانباز 60 درصد متوفی قنبری در سال 1343 متولد و در 11 اسفندماه 64 در عملیات والفجر 8 در منطقه فاو مجروح و به درجه جانبازی رسید و در نهایت در 6 مهرماه 97 بر اثر جراحات دوران جنگ به همرزمان شهیدش پیوست.

توانمندسازی تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر اصلی ترین وظیفه مسئولان است
انصاری فر همچنین در نشست ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین اظهار کرد: امنیت و آسایش و پیشرفت کشور را مرهون فداکاری‌ها و از خودگذشتگی‌های ایثارگران هستیم و تجلیل از جایگاه ایثارگران و خدمت به خانواده ها و فرزندان شهدا و ایثارگران جزو وظایف اصلی تمامی مسئولان و آحاد مردم است.
وی ضمن تقدیر از مسئولان ستاد شاهد دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین اظهار داشت: اصلی ترین هدف و وظیفه ما توانمندسازی تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر و تلاش برای بهبود سطح کیفی و کمی آموزش با استفاده از شیوه‌های مختلف است تا به یاری خداوند این دانشجویان پس از فارغ التحصیلی منشاء خدمت به نظام اسلامی شوند.
وی ادامه داد: امروز بیش از مسایل مالی باید به مسایل فرهنگی این عزیزان در دانشگاه ها رسیدگی شود و کیفیت بخشی به مسایل فرهنگی باید در اولویت برنامه‌ها قرار گیرد. مسئولان ستاد شاهد دانشگاه‌ها، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را با بهره‌مندی از وارثان ایثار یعنی فرزندان شهدا و ایثارگران در دانشگاه‌ها دنبال کنند.

ابزار هدایت به بالای صفحه