شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[4 / 4 / 1398] خاطره‌ای از یک جانباز دفاع مقدس؛
[4 / 4 / 1398] برشی از زندگی شهید «مهدی قدیری»؛
[4 / 4 / 1398] گزارش خبرنگار از دیدار و گفت‌وگو با پدر شهید غل ...
[4 / 4 / 1398] روایت علی اصغر گرجی زاده از قرارگاه خاتم۴؛
[5 / 4 / 1398] مدیرعامل سابق کانون جهادگران جهاد سازندگی یزد:
[4 / 4 / 1398] حمید داوودآبادی؛
[4 / 4 / 1398] برگزیده جشنواره عمار؛
[4 / 4 / 1398] سالروز شهادت «علی هاشمی»؛

 

کدخبر: 63229
تاریخ انتشار: 19 دی 1397 _23:24:14
گلزار شهدا ملجأ عارفان و دل‌سوختگان است

مدیر کل بنیاد یزد گفت: گلزار شهدا ملجأ عارفان و دل‌ سوختگان است و باید همان‌طور که شایسته این عزیزان است به این امر مهم اهتمام ورزید.

 

تا شهدا؛ نشست کارگروه سامان‌دهی گلزار شهدای بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با حضور مدیر کل بنیاد استان یزد، چهارشنبه 19 دی‌ماه برگزار شد.
احمد ابراهیمی در این نشست با تأکید بر لزوم اهتمام بیشتر در اتمام عملیات سامان‌دهی گلزار شهدا در سطح استان گفت: گلزار شهدا ملجأ عارفان و دل‌سوختگان است و باید همان‌طور که شایسته این عزیزان است به این امر مهم اهتمام ورزید.
مدیر کل بنیاد یزد تصریح کرد: اولویت بنیاد در حال حاضر اتمام و سامان‌دهی گلزارهای یک شهیدی تا سه شهیدی است و باید با توجه به پراکندگی گسترده این گلزارها در نقاط مختلف استان، برنامه‌ریزی مناسبی انجام شود تا در زمان مناسب عملیات عمرانی آن‌ها پایان یابد.
وی تأکید کرد: گلزار شهدا میراث معنوی ایران اسلامی است و باید در بحث مرمت و سامان‌دهی نهایت دقت و تلاش را به کار برد تا آیندگان نیز از برکت وجودی گلزارها به‌ خوبی بهره‌مند شوند.
ابراهیمی با اشاره به فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: دشمن در تلاش است با ایجاد شکاف بین خانواده‌های شهدا و ایثارگران با سایر اقشار مردم، انقلاب اسلامی را از مسیر اصلی خود منحرف کنند.

ابزار هدایت به بالای صفحه