شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[4 / 4 / 1398] خاطره‌ای از یک جانباز دفاع مقدس؛
[4 / 4 / 1398] برشی از زندگی شهید «مهدی قدیری»؛
[4 / 4 / 1398] گزارش خبرنگار از دیدار و گفت‌وگو با پدر شهید غل ...
[4 / 4 / 1398] روایت علی اصغر گرجی زاده از قرارگاه خاتم۴؛
[5 / 4 / 1398] مدیرعامل سابق کانون جهادگران جهاد سازندگی یزد:
[4 / 4 / 1398] حمید داوودآبادی؛
[4 / 4 / 1398] برگزیده جشنواره عمار؛

 

کدخبر: 63228
تاریخ انتشار: 19 دی 1397 _23:23:37
جانبازان سندهای ارزشمند انقلاب اسلامی هستند

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان جنوبی گفت: خداوند جانبازان را نگه داشت تا سند ارزشمند انقلاب اسلامی باشند و آیندگان بدانند این انقلاب به راحتی به دست نیامده است.

 

تا شهدا؛ حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین ابوالقاسم یعقوبی نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی و امام‌جمعه بجنورد به همراه سید عابس حسینی مدیر کل بنیاد شهید استان خراسان شمالی با خانواده شهید «عباسعلی قارداش پور» و جانباز «سبز علی معلم» دیدار کرد.
حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین یعقوبی در این دیدارها عنوان کرد: خانه شهدا به نور شهید مزین است و این نور همیشه پررنگ است و کم نخواهد شد.
نماینده ولی‌فقیه در استان همچنین گفت: دفاع مقدس و جبهه یک دانشگاه و کلاسی عالی برای مردم ایران محسوب می شود. باید دفاع مقدس را به‌ عنوان درس مقاومت و ایستادگی برای نسل‌های آینده بازگو کنیم تا راه شهدا زنده بماند و مورد شفاعت شهدا قرار بگیریم.
امام‌ جمعه بجنورد همچنین در خصوص جانبازان گفت: خداوند جانبازان را نگه داشت تا سند انقلاب باشند و آیندگان بدانند این انقلاب به راحتی به دست نیامده است و خون‌ها برای آن داده‌ شده است.
حسینی در این دیدارها عنوان کرد: خدمت به جامعه معظم ایثارگری منحصر به بنیاد شهید و امور ایثارگران نیست و همه مسئولان و بلکه آحاد جامعه باید در برابر ایثارگران احساس تکلیف کنند.

ابزار هدایت به بالای صفحه