شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[6 / 12 / 1398] شهید اصغر پاشاپور؛
[7 / 12 / 1398] شهید هاشم دهقانی‌نیا؛
[6 / 12 / 1398] مجتهدی سرشناس و سیاست‌مداری هوشیار؛
[6 / 12 / 1398] معاون فرهنگی بنیاد خراسان رضوی خبر داد؛
[7 / 12 / 1398] ای کاش سرزمین‌مان از چنین نعمت‌هایی خالی نشود؛
[6 / 12 / 1398] در ملاقات عمومی با مدیرکل بنیاد قزوین؛
[6 / 12 / 1398] مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان؛
[6 / 12 / 1398] شهیدعلیرضا محبی؛
[8 / 12 / 1398] شهید حسین خرازی؛

 

کدخبر: 63226
تاریخ انتشار: 19 دی 1397 _23:20:39
برگزاری یادواره ۵۷ شهید عملیات کربلای ۴ و ۵ در تربت جام

سخنگوی سپاه: تا زمانی که اعتقادات دینی مردم و اطاعت از رهبر در کشور مستحکم باشد، نقشه های دشمن خنثی است.

تا شهدا؛ سخنگو و مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم یادواره یرگزاری یادواره ۵۷ شهید عملیات کربلای ۴ و ۵ در تربت جام57 شهید عملیات کربلای 4 و 5 در تربت جام گفت: این قبیل مراسم ها فرصتی برای یادآوری رشادت های جوانان، مردان و زنانی است که مال و جان خود را در راه دفاع از کشور نثار کردند.

سردار رمضان شریف افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تعمیق باورهای اصیل دینی، تداوم سیره عملی شهدا، حرکت به سوی آرمان های انقلاب اسلامی، انتقال پیام شهدا و آشنایی جوانان و نوجوانان با آرمان های شهدا از مهم ترین اهداف این یادواره است.

 وی ادامه داد: تا زمانی که اعتقادات دینی مردم و اطاعت از رهبر در کشور مستحکم باشد ملت ایران در برابر فتنه های مستکبران پیروز و نقشه های دشمن خنثی است.

سردار شریف گفت: در میان این شهدا مسلمانان شیعه و سنی حضور دارند، پس نقشه دشمن برای اختلاف اندازی در کشور همیشه با شکست مواجه است و ملت ایران همیشه با وحدت و انسجام در کنار دولت گوش به فرمان مقام معظم رهبری گام بر می دارد.

وی افزود: رشادت‌ و حماسه‌ سازی فرزندان این مرز و بوم در مقاطع مختلف انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست و ملت ما با دستان خالی، اراده پولادین و اطاعت از امام و رهبری بر همه توطئه ها نائل آمده است.

سردار شریف گفت: انقلاب اسلامی بر پایه اعتقادات دینی، فرهنگ ناب محمدی و ارزشهای اسلامی شکل گرفته و با هیچ برنامه ای خدشه دار نمی شود.

وی گفت: بزرگداشت نام و یاد شهدا و تکریم خانواده های معظم شهدا مهمترین وظیفه ما در قبال آنان است. باید در ادامه راه انقلاب با ولایتمداری، حفظ وحدت و پایبندی به فرهنگ ارزشی و اهل بیتی بر دشمنان مختلف در جنگ سرد و سخت پیروز شویم.

سردار شریف به سخن رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص شهدا اشاره و بیان کرد: شهیدان همیشه زنده اند و ناظر اعمال ما هستند.

ابزار هدایت به بالای صفحه