شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[4 / 4 / 1398] خاطره‌ای از یک جانباز دفاع مقدس؛
[4 / 4 / 1398] برشی از زندگی شهید «مهدی قدیری»؛
[4 / 4 / 1398] گزارش خبرنگار از دیدار و گفت‌وگو با پدر شهید غل ...
[4 / 4 / 1398] روایت علی اصغر گرجی زاده از قرارگاه خاتم۴؛
[5 / 4 / 1398] مدیرعامل سابق کانون جهادگران جهاد سازندگی یزد:
[4 / 4 / 1398] حمید داوودآبادی؛
[4 / 4 / 1398] برگزیده جشنواره عمار؛
[4 / 4 / 1398] سالروز شهادت «علی هاشمی»؛

 

کدخبر: 63219
تاریخ انتشار: 19 دی 1397 _18:56:01
از سردیس شهید محمود آتش پوش در آستانه اشرفیه رونمایی شد

در سالروز اولین شهید پهلوان کشتی ایران در دوران دفاع مقدس ، شهید محمود آتش پوش از سردیس این قهرمان شهید  در بوستان کشتی شهر آستانه اشرفیه  رونمایی شد.

 

تا شهدا؛ فرماندار آستانه اشرفیه در این آئین ، تکریم و یادوآوری از افراد خدمتگذار در جامعه به ویژه شهید آتش پوش را بسیار ارزشمند برشمرد  که جان پاکش را در راه حریم و امنیت یک کشور و ملت ایثار کرد.

رحیم حیدری افزود: کاری که حامیان ورزش و حافظان حریم شهادت در این شهرستان انجام دادند کار بسیار ارزشمندی است و امیدواریم نوجوانان و جوانان با الگو گرفتن از این شهید خصلت های پهلوانی را  بیاموزند.

رضا تیغ نورد رئیس کمیسیون ورزشی شورای اسلامی  شهر نیزگفت: امیدواریم  با رونمایی از سردیس شهید آتش پوش ، نوید بخش پیام برای نوجوانان و جوانان این شهر باشیم  که در راه شهیدان گام بردارند.

امام جمعه آستانه اشرفیه نیز  رونمایی از سردیس شهید آتش پوش را یک کار بسیار جالب  و ارزشمند  از سوی شورای اسلامی شهر و شهردار  بیان کرد که  دارای پیام های زیادی است.

حجت الاسلام احمد طیبی افزود: شهید آتش پوش که  در حیطه ورزش فعالیت کرده و به شهادت نایل آمده می تواند بهترین الگو  برای ورزشکاران  به ویژه جوانان و نوجوانان باشد.

وی در ادامه گفت:  ارزش ها به هر میزان ، بیشتر  تقویت شود می تواند نوید بخش برای جامعه باشد و راه روشنی برای آینده رقم بزند.

گفتنی است در آئین رونمایی از سردیس شهید آتش پوش ، جمعی کثیری از کشتی گیران و ورزشکاران و خواهر شهید آتش پوش  نیز حضور داشت.

ابزار هدایت به بالای صفحه