شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[30 / 4 / 1398] انتشارات شهید کاظمی به زودی کتاب «در جست‌وجوی م ...
[30 / 4 / 1398] وحشت منافقین از شهید ادیبان؛
[30 / 4 / 1398] گفت‌وگویی با فرزند شهید سردار حاصل احمدی؛
[31 / 4 / 1398] سردار حق­‌طلب خبر داد؛

 

کدخبر: 62077
تاریخ انتشار: 22 آبان 1397 _19:41:24
۸ غیرنظامی یمنی در تهاجم ائتلاف سعودی به الحدیده شهید شدند

۸ غیرنظامی یمنی در تهاجم ائتلاف سعودی به الحدیده شهید شدند. به گزارش نخست نیوز به نقل از المسیره، در حمله ددمنشانه امروز ائتلاف سعودی علیه مردم بیگناه یمن در الحدیده در غرب این کشور ۸ غیرنظامی به شهادت رسیدند. بر اساس اعلام المسیره، در جریان این تهاجم، تعدادی از غیرنظامیان این کشور نیز زخمی شدند

 

تا شهدا؛ در حمله ددمنشانه امروز ائتلاف سعودی علیه مردم بیگناه یمن در الحدیده در غرب این کشور ۸ غیرنظامی به شهادت رسیدند.

بر اساس اعلام المسیره، در جریان این تهاجم، تعدادی از غیرنظامیان این کشور نیز زخمی شدند.

این درحالیست که اتحادیه اروپا دیروز در بیانیه ای خواستار آن شد تا امکان دسترسی مردم مظلوم یمن به کمک های بشردوستانه فراهم شود.

در بیانیه اتحادیه اروپا در این خصوص آمده بود: تهاجم نظامی به شهر الحدیده در یمن درد و رنج غیرنظامیان در این کشور را تشدید کرده و مردم این کشور را بیش از پیش در معرض گرسنگی قرار خواهد داد. گرسنگی در یمن جان ۱۴ میلون نفر از مجموع ۲۲ میلیون یمنی نیازمند کمک را تهدید می کند. طرفهای درگیری در یمن اجازه ارسال کمک ها را بدهند.

این درحالیست که با توجه به ادامه حملات ددمنشانه سعودی ها به کشور یمن و تداوم محاصره ظالمانه، میلیون ها نفر از مردم این کشور آواره شده اند و بالطبع به دلیل عدم دسترسی به آب آشامیدنی و عدم جمع آوری زباله ها، مردم این کشور هر روز در معرض خطر ابتلا به بیماری های مهلک گوناگونی نیز قرار دارند.

ابزار هدایت به بالای صفحه