شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

 

کدخبر: 61958
تاریخ انتشار: 14 آبان 1397 _22:50:32
یادواره ۵۸ شهید شهر باغین برگزار شد

همزمان با دهه پایانی ماه صفر دهمین یادواره ۵۶ شهید و ۲ شهید گمنام شهر باغین کرمان برگزار شد.

 

تا شهدا؛ دهمین یادواره 56 شهید و دو شهید گمنام شهر باغین امشب با حضور آیت‌الله سیداحمد خاتمی نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری در مصلی شهر باغین برگزار شد.

در این مراسم عباس انجم‌شعاع دبیر ستاد یادواره شهدای شهر باغین با بیان اینکه این یادواره همه ساله به مناسبت رحلت پیامبر بزرگوار اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) برگزار می‌شود اظهار داشت: از همه نهادهای اداری شهر باغین، دفتر امام جمعه و هیئت‌های مذهبی شهر برای همکاری در برگزاری یادواره تشکر می‌کنم.

وی با اشاره اهمیت برگزاری یادواره شهدا و تاثیر در جامعه گفت: شهدای ما کار بزرگی انجام دادند و برگزاری این یادواره‌های شهدا تنها قطره‌ای است از آن دریای با عظمتی که شهدا برای ما انجام دادند.

دبیر ستاد یادواره شهدای شهر باغین با بیان اینکه حضور در یادواره شهدا سراسر برکت است افزود: باعث افتخار است که در قالب ستاد یادواره شهدای باغین به شهدا و خانواده‌های معظم شهیدان خدمت می‌کنیم.

به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام عباس اسماعیل‌زاده امام جمعه شهر باغین در این یادواره با اشاره به اینکه امشب یادواره‌های شهدا سراسر اخلاص است و خروجی یادواره باید اخلاص باشد و همه ما مهمان شهدا هستیم اظهارداشت: باید در همه امور، خود را در محضر شهدا ببینیم و اجازه ندهیم خون شهدا پایمال شود.

امام جمعه شهر باغین با بیان اینکه مردم باغین مردمی ولایتمدار هستند خاطرنشان کرد: در ایام پیاده‌روی اربعین از حدود یک‌صد هزار زائر پاکستانی استقبال و پذیرائی کردند.

به گزارش تسنیم دهمین یادواره 56 شهید و دو شهید گمنام شهر باغین با برنامههای متنوع فرهنگی مذهبی از جمله روایتگری رزمندگان دوران دفاع مقدس، پخش نماهنگ زندگینامه شهدا و عزاداری و مداحی مداحان اهلبیت(ع) همراه بود.

ابزار هدایت به بالای صفحه