شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

 

کدخبر: 61953
تاریخ انتشار: 14 آبان 1397 _16:19:01
برگزاری یادواره شهدای عملیات والفجر 4 و شهدای دانش‌آموز

 یادواره شهدای عملیات والفجر 4 و شهدای دانش‌آموز با محوریت شهیدان خلبان غفور جدی، شاپور برزگر، ضیاالدین ذاکر و شهید مرحمت بالازاده برگزار شد.

 

تا شهدا؛ این مراسم با شرکت جمعی از دانش‌آموزان ، اقشار مختلف مردمبرگزاری یادواره شهدای عملیات والفجر 4 و شهدای دانش‌آموز، خانواده‌های معظم شهدا، فرماندهان دستگاه‌های نظامی و انتظامی و مسئولان در حسینیه ثارالله سپاه حضرت عباس(ع) استان برگزار شد.
 سردار بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان در این مراسم با بیان اینکه عملیات والفجر 4 در مهر ماه سال 62 و در منطقه عملیاتی بانه و مریوان آغاز شد و به مدت 33 روز ادامه پیدا کرد افزود: در این عملیات سپاه اسلام با تقدیم فرماندهان شهیدی همچون شاپور برزگر و شکستن محاصره دشمنان ، به تمامی اهداف پیش بینی شده دست یافت.
وی تصریح کرد: شهیدان والامقام خلبان غفور جدی، ضیاء الدین ذاکر و شهدای دانش آموزی همچون مرحمت بالازاده فرزندان عاشورا هستند که با لبیک گفتن به ندای « هل مِن ناصر یَنصُرُنی» امام خمینی (ره) به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.
سرهنگ شکر عبدی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل نیز در حاشیه این مراسم اظهار داشت: اقتدار و عظمت کنونی کشورمان در سایه خون پاک شهدا رقم خورده است و ما قدردان خون پاک شهدای والامقام هستیم و با جان و دل راه شهدا را ادامه می‌دهیم.
وی با بیان اینکه طی هفته بسیج دانش آموزی ، خیل دانش‌آموزان در مراسم مختلف ویژه این هفته شرکت کردند تا بگویند راه شهدا را ادامه می‌دهیم. ادامه داد: استکبار جهانی با ترفندهای مختلف درصدد تضعیف اعتقادات ملت ایران اسلامی هستند که با بصیرت و هوشیاری ملت ایران ، تمام نقشه‌های آنان به یاس و ناامیدی تبدیل می شود .
عبدی اهداف برگزاری یادواره‌های شهدای والامقام را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه برشمرد و افزود: باید فرهنگ ایثار و شهادت به طور همه‌جانبه در جامعه ترویج یابد.
در این مراسم با اجرای مداحی ، یاد و خاطره شهدای والامقام گرامی داشته شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه