شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[27 / 7 / 1397] روایت شیدایی شهید حمید سیاهکالی؛
[27 / 7 / 1397] مسئول کميته جست و جو مفقودين ستاد کل نيروهاي مسلح:
[27 / 7 / 1397] دربرنامه هفتگي ستارگان پرفروغ منطقه 10صورت گرفت؛
[29 / 7 / 1397] فرمانده انتظامی خراسان شمالی:
[29 / 7 / 1397] یادداشتی بر «مستوری» جدیدترین رمان صادق کرمیار؛
کدخبر: 61626
تاریخ انتشار: 19 مهر 1397 _17:08:47
یاد شهدای نیروی انتظامی آستارا گرامی داشته شد

یاد و خاطره 16 شهید نیروی انتظامی آستارا به مناسبت هفته ناجا با حضور مسئولان استانی، محلی و خانواده های شاهد و ایثارگر گرامی داشته شد.

تا شهدا؛  این آئین روز پنجشنبه با هدف تجدید پیمان با آرمان های رهبر کبیر انقلاب و شهدای هشت سال دفاع مقدس در گلزار شهدای آستارا برگزار شد. 
حاضران با ذکر فاتحه، نثار شاخه گل و عطر افشانی مزار شهدا، یاد و خاطره شهیدان انقلاب و دفاع مقدس را گرامی داشتند و با مداحی و سینه زنی به یاد شهدای کربلا و ایران عزاداری کردند. 
13 تا 19 مهرماه هفته نیروی انتظامی است.
شهرستان آستارا 166 شهید را به نظام جمهوری اسلامی تقدیم کرده است که 16 تن از آنها شهدای ناجا هستند.

** مسابقه نقاشی کودکان آستارا برگزار شد
بر اساس گزارش دیگری از خبرنگار ایرنا، مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آستارا روز پنجشنبه در حاشیه مسابقه نقاشی در کانون پرورش فکری گفت: مسابقه نقاشی با موضوع صرفه جویی مصرف آب و حفاظت محیط زیست با شرکت 50 نفر به مناسبت هفته ملی کودک برگزار شد. 
صابر فرضی زاد افزود: برگزاری این مسابقات فرصتی برای شناخت استعدادهای کودک و نوجوان است و نقاشی، جزو بهترین هنرهای تصویری ذوق و هنر فرزندان را شکوفا می کند. 
وی بیان کرد: تجسم اندیشه کودک و نوجوان با نقاشی میسر است و تصویرهای ناب کودکان را به وسیله مداد رنگی و آبرنگ بر روی کاغذ می بینیم. 
وی توزیع نوشت افزار بین دانش آموزان روستاهای محروم، برپایی ایستگاه جمع آوری عروسک و توزیع بین کودکان محروم، نمایشگاه کتاب، مسابقه نقاشی و بازدید از موزه ها و اماکن تاریخی را از برنامه های هفته کودک در این شهرستان عنوان کرد.
سه نفر از برگزیدگان مسابقه نقاشی تجلیل شدند.
14 تا 20 مهرماه هفته ملی کودک است.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان واقع شده و حدود سه هزار و 500 نفر در دو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آن عضو هستند./ایرنا

ابزار هدایت به بالای صفحه