شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[26 / 8 / 1397] شهید علی قزلباش؛
[26 / 8 / 1397] با حضور معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح؛
[26 / 8 / 1397] همگام با کنگره ۲ هزار شهید خراسان جنوبی؛
[26 / 8 / 1397] به یاد شهید رزاق چراغی؛
[26 / 8 / 1397] روابط عمومی ناحیه کوهبنان؛
[26 / 8 / 1397] همگام با کنگره ۲ هزار شهید خراسان جنوبی؛
[26 / 8 / 1397] روابط عمومی ناحیه انار؛
کدخبر: 61623
تاریخ انتشار: 19 مهر 1397 _11:28:23
کمیته پشتیبانی کنگره شهدا برگزار شد/ کنگره ملی سه هزار شهید استان باید آبرومندانه برگزار شود

حبیبی عنوان کرد: مقدمات کار فراهم شده و روند امور با تقسیم کار مناسب شروع شده و مشارکت دستگاهها متولی در حال پیگیری است و تلاش می کنیم این‌کنگره هم شأن شهدا آبرومندانه برگزار شود

 

کمیته پشتیبانی کنگره ملی سه هزار شهید استان قزوین به ریاست منوچهر حبیبی معاون امور اقتصادی استاندار و با حضور مدیران دستگاهها در دفتر جلسات امور اقتصادی استانداری برگزار شد.  

منوچهر حبیبی معاون امور اقتصادی استاندار با اشاره به مصوبات این کمیته بیان کرد: سه موضوع مورد 
بحث در این کمیته بیان شد که حمل و نقل، اسکان و پذیرایی مدعوین استانی و‌ ملی می باشد. 
 
تا شهدا؛ وی گفت: مقرر شد حمل و نقل خانواده های معزز شهدا در مدت چهار روزی که در این کنگره اجتماع می کنند از چهارگوشه استان و به تناسب از همه اقشار کاملا سازمان یافته و با برنامه ریری دقیق با مدیریت فرماندهان نواحی انجام شود.  
معاون امور اقتصادی استاندار اظهار کرد: در بحث اسکان میهمانان درون استانی و ملی که از سی استان برای حضور در این کنگره دعوت شده اند، به دلیل اهمیت کار کمیته اسکان پیگیر امر خواهد بود تا مدعوین در بهترین فضاهای استان اسکان داده شوند. 
حبیبی عنوان کرد: در بحث نمایشگاه جانبی که قرار است برگزار شود مسایل جنبی به نمایش گذاشته خواهد شد که شامل تولیدات استانی و آثار شهدا خواهد بود. 
وی افزود: روی هم رفته در برگزاری هر چه باشکوهتر این ‌کنگره از ظرفیت دستگاههای اداری و استان استفاده می شود و روش و سیره شهدا به ما می گوید در این نوع مراسمات اسراف نکنیم.  
معاون امور اقتصادی استاندار اضافه کرد: مقدمات کار فراهم شده و روند امور با تقسیم کار مناسب شروع شده و مشارکت دستگاهها متولی در حال پیگیری است و تلاش می کنیم این‌کنگره هم شأن شهدا آبرومندانه برگزار شود. 

ابزار هدایت به بالای صفحه