شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[27 / 11 / 1397] با حضور مردم قدرشناس قم؛
[27 / 11 / 1397] شهید احمدی؛
[27 / 11 / 1397] مدیر کل بنیاد شهید سیستان و بلوچستان؛

 

کدخبر: 59950
تاریخ انتشار: 19 مرداد 1397 _23:22:05
نخستین برنامه صیاد سعادت به یاد سردار شهید فتحی زاده در ایلام اجرا شد

فرمانده تیپ حضرت امیر(ع) استان ایلام گفت: نخستین برنامه صیاد سعادت به یاد سردار شهید تخریب "فتحی زاده" در ایلام اجرا که در این برنامه رشادت ها و خاطرات شهدای دوران دفاع مقدس بازخوانی می شود.

به گزارش تا شهدا؛  سردارسردار عبدالله موسی بیگی عصر امروز در برنامه صیاد سعادت که به سردار شهید کاظم فتحی ز اده اختصاص دارداظهارداشت: نخستین برنامه صیاد سعادت به یاد سردار شهید تخریب " شهید کاظم فتحی زاده" در ایلام اجرا که در این برنامه رشادت ها و خاطرات شهدای دوران دفاع مقدس بازخوانی می شود.
فرمانده تیپ حضرت امیر(ع) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایلام گفت: شهید فتحی زاده یکی از نادر رزمندگانی بود که در دل تاریکی شب و در برف و باران و کوهستان و بیابان به قصد قرب الی الله از اولین نفراتی بود که دل به خط مقدم دشمن می زد و در میدان مین عبور و دشمن را به وحشت می انداخت.
موسی بیگی گفت: از نبرد بی امان و بدون ترس واهمه شهید کاظم زاده در دوران 8 سال دفاع مقدس خاطره ها دارم اما آنچه ماحصل خاطرات است ولایت پذیری و ذوب در ولایت و اعتقاد به راه و روش انقلاب اسلامی و اعتقاد و باور به راه شهدا و نبود ترس در دل این سرباز سرافراز مقام معظم رهبری بود که این باور و اعتقاد اورا به هدفش که همانا شهادت در راه خدا است رساند.
هدف بازگویی خاطرات و زنده نگهداشتن یاد و نام شهدا است 
سخنران بعدی این مراسم سلمان رستمیان بود که اظهار داشت: در برنامه صیاد سعادت که به یاد شهید تخریب چی کاظم فتحی زاده اجرا شده است با هدف بازگویی خاطرات و زنده نگهداشتن یاد و نام شهدا است.
وی انتقال فرهنگ شهادت و تقویت خود باوری در نسل کنونی و تبلغ و فرهنگ سازی ایثار و مقاومت در میان احاد مردم از اهداف برنامه صیاد سعادت دانست و تاکید کرد: هر آنچه برای زنده نگهداشتن یاد و نام شهدا انجام دهیم کم است.

ابزار هدایت به بالای صفحه