شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[27 / 11 / 1397] با حضور مردم قدرشناس قم؛
[27 / 11 / 1397] شهید احمدی؛
[27 / 11 / 1397] مدیر کل بنیاد شهید سیستان و بلوچستان؛

 

کدخبر: 59945
تاریخ انتشار: 19 مرداد 1397 _22:40:05
عمل به وصیت نامه شهدا مشکلات را آسان می‌کند

همسر شهید روحانی «محمد شیخ شعاعی» گفت: اگر ما وصیت نامه و سیره زندگی شهدا را مطالعه کنیم و آن را در زندگی به کار بندیم، تحمل بسیاری از مشکلات برای ما آسان می‌شود.

تا شهدا؛ «نرگس عامری» همسر شهید روحانی «محمد شیخ شعاعی» در گفتگو با خبرنگار دفاع پرس در کرمان اظهار داشت: محمد شیخ شعاعی به حضرت امام (ره) بسیار علاقمند بود و وی را می توان سرباز واقعی ولایت نامید.

وی ادامه داد: امروز دشمن زندگی مردم در بعد اقتصادی را مورد هدف قرار داده و طراحی‌هایی در این مسیر انجام داده اما مردم شهیدپرور ما با ایستادگی در برابر این مشکلات مانع از تحقق اهداف شوم دشمنان خواهند شد.

همسر شهید شیخ شعاعی تصریح کرد: مردم کشور ما هوشیار هستند و در سخت‌ترین شرایط پای دین، نظام و رهبرشان ایستاده‌اند و گوش به فرمان ولایت می‌باشند و نقشه‌هایی که دشمن برای تفرقه و اختلاف برای مردم این کشور کشیده باشند را نقش بر آب می کنند.

نرگس عامری با اشاره به اینکه مردم قدردان این انقلاب که خون هزاران شهید برای آن ریخته شده هستند، افزود: اگر ما وصیت نامه و سیره زندگی شهدا را مطالعه کنیم و آن را در زندگی به کار بندیم، تحمل بسیاری از مشکلات برای ما آسان می‌شود.

وی با بیان اینکه شهید شیخ شعاعی از جمله کسانی است که بسیار ساده زندگی می کرد، افزود: چند روز قبل از رفتن به جبهه گفت خوش به حال کسانی که در راه دینشان شهید و بعد از شهادت مفقود می شوند و شما هم برای من دعا کنید که بعد از شهادت مفقود شوم تا در محضر حضرت زهرا (س) که در این جهان هستی قبرشان گمنام است و شما که بر من صبوری  می‌کنید در پیشگاه ایشان روسفید باشید.

شایان ذکر است، شهید حجت‌الاسلام «محمد شیخ‌شعاعی» در 16 دی‌ماه 1334 در کرمان متولد و در عملیات کربلای 4 به شهادت رسید. پیکر پاک این شهید والا مقام از گروه غواصان شهید در سال 1394 به عنوان روحانی شهید احراز هویت و پس از 29 سال گمنامی به آغوش خانواده بازگشت./دفاع پرس

ابزار هدایت به بالای صفحه