شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[29 / 5 / 1397] شهید مدافع حرم مصطفی نبی‌لو؛
[29 / 5 / 1397] نامه دانش‌آموز نهضت سوادآموزی به امام خمینی (ره)؛
[29 / 5 / 1397] به روایت آزاده سردار سعید فرجیان‌زاده؛
[29 / 5 / 1397] مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی؛

 

کدخبر: 59942
تاریخ انتشار: 19 مرداد 1397 _18:38:07
حماسه دیروز رزمندگان اسلام امروز در دفاع از حرم تجلی یافته است

طفرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس، فرماندهان با الهام از اوامر ولی فقیه و فرماندهی معظم کل قوا آمادگی خود را برای اجرای عملیات‌های بزرگ اعلام می‌کردند، گفت: حماسه دیروز رزمندگان اسلام امروز در دفاع از حرم تجلی یافته است.

به گزارش تا شهدا؛ مراسم گرامیداشت چهلمین روز شهادت مدافع حرم، شهید «ابراهیم رشید» عصر پنجشنبه با حضور سردار سرتیپ پاسدار «علی فضلی» فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) در مسجد چهارده معصوم (ع) روستای صرم قم برگزار شد.

سردار فضلی طی سخنانی در این مراسم اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس فرماندهان با الهام از اوامر ولی فقیه و فرماندهی معظم کل قوا با شجاعت تمام آمادگی خود را برای اجرای عملیات‌های بزرگی همچون کربلای پنج اعلام می‌کردند و همین موضوع باعث پیشرفت‌های بی شماری برای رزمندگان اسلام می‌شد.

وی افزود: حماسه دیروز رزمندگان اسلام امروز در دفاع از حرم تجلی یافته است و شهید ابراهیم رشید، مصداق بارز حامی ولایت بود که با نحوه شهادتش مانند حضرت زهرا (س) به ما درس ولایتمداری وحمایت از، ولی زمان را یادآوری کرد.

جانشین سابق سازمان بسیج مستضعین در ادامه این مراسم بر بالین پدر بیمار شهید رشید حاضر شد و برای بهبودی وی دعا کرد.

سردار فضلی همچنین با حضور در گلزار شهدای قم نسبت به مقام شامخ شهدا بخصوص شهید رشید ادای احترام کرد.

در این مراسم که با مرثیه سرایی سید علی حسینی نژاد و تجلیل از تعدادی از خادمان شهدا همراه بود، فرماندار قم، فرمانده لشکر ۱۷ عملیاتی امام علی ابن ابی طالب (ع)، فرمانده تیپ ۲۰ رمضان نیروی زمینی سپاه و نمایندگانی از استانداری، شهرداری، بنیاد شهید و تعدادی از فرماندهان نیرو‌های مسلح حضور داشتند./دفاع پرس

ابزار هدایت به بالای صفحه