شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[22 / 8 / 1397] ​گفت‌وگو با برادر شهید مهدی دهقان از شهدای پایگ ...
[24 / 8 / 1397] استاندار قزوین؛
[23 / 8 / 1397] از هامون تا حلب یادی از مدافع مدافعان حرم ؛
کدخبر: 59930
تاریخ انتشار: 18 مرداد 1397 _23:22:49
شهدای محور مقاومت مانع از تحقق رویای آمریکا و عربستان شدند

معاون بین الملل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: شهدای محور مقاومت مانع از تحقق رویای آمریکا و عربستان شدند.

به گزارش تا شهدا؛ حسین شیخ الاسلام معاون بین الملل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی عصر امروز در مراسم بزرگداشت علامه شهید «سید عارف حسین حسینی» گفت: حق و باطل همواره روبروی هم قرار داشته اند و ما امروز در یکی از مراحل آن هستیم.

وی افزود: هرکدام از شهدا با ایثار و شهادت راه و مسیر اسلام را هموار کردند، اما شیطان در برخی اوقات با فریب برخی مسلمانان همین راه شهادت را هم به انحراف کشیده و با تدبیر آمریکا و پادشاهی عربستانی برخی از مسلمانان فریب خوردند و داعش و طالبان شکل گرفت.

شیخ الاسلام تصریح کرد: داعش به دست ایرانی ها، افغانستانی ها، پاکستانی، عراقی، لبنانی و سوری ها شکست خورد اما آمریکا تصمیم گرفت آن را به افغانستان ببرد.

معاون بین الملل مجمع جهانی تقریب مذاهب با بیان اینکه رئیس جمهور آمریکا و پادشاه عربستان و خیلی های دیگر خواستند بشار را برکنار کنند اما شهدای محور مقاومت مانع آنها شدند، خاطرنشان کرد: یک زمانی آمریکایی ها هر کاری می خواستند در منطقه می کردند اما امروز به برکت انقلاب اسلامی دیگر این چنین نیست. امروز در یک پیچ مهم تاریخ اسلام و انقلاب هستیم پس همه باید وظیفه خود را به خوبی انجام دهند تا مدیون و شرمنده شهدا نشویم.

ابزار هدایت به بالای صفحه