شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[27 / 11 / 1397] با حضور مردم قدرشناس قم؛
[27 / 11 / 1397] شهید احمدی؛
[27 / 11 / 1397] مدیر کل بنیاد شهید سیستان و بلوچستان؛

 

کدخبر: 59916
تاریخ انتشار: 18 مرداد 1397 _11:37:20
دیدار با خانواده های شهدا ادای دین به ارزش های انقلاب است

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در دیدار با خانواده شهید نعمت الله سنگ سفیدی گفت: دلجويي و ديدار با خانواده های معظم شهدا ، ادای دين به ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

به گزارش تا شهدا؛ حجت الاسلام و المسلمین ادیانی به همراه سردار  ناظری، فرمانده انتظامی استان، سردار  شعبانی و سردار کریمی و حجت الاسلام حیدری، مسئول اداره نظارت عقیدتی سیاسی ناجا و جمعی از مسئولان انتظامی با خانواده شهيد "نعمت الله سنگ سفیدی " در ورامین ديدار و از آنها دلجويي کردند.

حجت الاسلام ادیانی در اين ديدار با اشاره به جايگاه و منزلت ارزشمند شهدا، گفت: ما مديون خون پاك شهداء هستيم و تكريم خانواده‌های معظم آنان و ادامه راهشان عبادت است.

وی خاطرنشان کرد: خانواده‌ شهدا و ایثارگران بزرگترين سرمايه‌هاي معنوي انقلاب و ملت هستند که ياد آنان اشاعه ارزش‌هاي ايثار و پايداري در جامعه محسوب مي‌شود در همين راستا دلجويي و ديدار با آنان ، اداي دين به ارزش‌هاي انقلاب اسلامي است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در خاتمه گفت: ديدار و سركشي از خانواده شهدا و بر طرف كردن مشكلات آن ها وظيفه اصلي ما است بدین ترتیب، رشد و تعالی ناجا را مديون خون شهدای نیروی انتظامی مي دانيم.

ابزار هدایت به بالای صفحه