شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[27 / 11 / 1397] با حضور مردم قدرشناس قم؛
[27 / 11 / 1397] شهید احمدی؛
[27 / 11 / 1397] مدیر کل بنیاد شهید سیستان و بلوچستان؛

 

کدخبر: 58166
تاریخ انتشار: 27 خرداد 1397 _21:43:07
تجلیل از خانواده شهیداسداله حقی در مسجدالنبی (ص) شهرک آزادی

تجلیل از خانواده شهید اسداله حقی در برنامه ستارگان پرفروغ به همت خانه فرهنگ نوردانش، در مسجدالنبی (ص) شهرک آزادی برگزار می‌شود.

به گزارش تا شهدا؛ برنامه ستارگان پرفروغ با هدف ترویج فرهنگ و ارزش های دفاع مقدس و افزایش آشنایی شهروندان با زندگی و تفکر مفاخر و بزرگان دفاع مقدس طراحی شده و برگزار می‌شود.

با توجه به مزین شدن نام کوچه‌ها و خیابان های تمام شهرها به نام شهیدان گرامی، خانه فرهنگ نوردانش، افتخار میزبانی شهروندان شهید پرور به خصوص 25 خانواده شهید محله را دارد، لذا با عنایت به پاسداشت یاد شهدای شهرك مذکور و برای آشنایی و آگاهی بیشتر شهروندان به خصوص جوانان و نوجوانان از رشادتها و ایثار این عزیزان اقدام به طراحی برنامه ستارگان پرفروغ نموده‌ که در آن با حضور مسوولین محلی مراسمی در مسجد در قالب روایتگری، بیان خاطره‌ای از شهید، سخنرانی امام جماعت مسجد و تقدیر از خانواده شهید انجام می‌شود تا از رشادت‌های این بزرگواران تجلیل بعمل آید.

این برنامه  به بزرگداشت یاد و خاطره شهید اسداله حقی اختصاص دارد. علاقه مندان جهت حضور در این برنامه و هرگونه سوال می توانند با شماره تلفن 44531777 خانه فرهنگ نوردانش تماس بگیرند.

ابزار هدایت به بالای صفحه