شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[27 / 5 / 1397] شهید حسین امینی امشی؛
[27 / 5 / 1397] به روایت آزاده رجبعلی گلوند؛
[27 / 5 / 1397] به روایت آزاده محمدعلی نعیمی‌نژاد؛
[27 / 5 / 1397] به روایت آزاده همدانی؛
[28 / 5 / 1397] به روایت روحانی آزاده علی علیدوست؛
[27 / 5 / 1397] شهیدعطاءالله اسلامی گیسکی؛
[27 / 5 / 1397] مدیر کل بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس استان لرستان؛
[29 / 5 / 1397] نامه دانش‌آموز نهضت سوادآموزی به امام خمینی (ره)؛
[28 / 5 / 1397] برگی از زندگی‌نامه معلم شهید «عبدالرسول قادریان»؛
[27 / 5 / 1397] فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) مطرح کرد؛
[27 / 5 / 1397] فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ لرستان؛

 

کدخبر: 58033
تاریخ انتشار: 22 خرداد 1397 _18:50:41
ارگان‌های دولتی در برگزاری کنگره شهدا همکاری بیشتری کنند

«مهدی صادق احمدی» گفت: همان‌طور که در زمان جنگ کار‌های پشتیبانی و فراهم آوردن تجهیزات از طریق ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی صورت می‌گرفت، در برگزاری کنگره هم باید ارگان‌های دولتی همکاری خوبی داشته باشند.

به گزارش تا شهدا؛ «مهدی صادق احمدی» فرمانده سپاه شهرستان بیرجند امروز در کنگره ۲ هزار شهید استان خراسان جنوبی اظهار داشت: در موضوعات کنگره اگرچه بسیج پیش قدم است، اما کار اصلی و پشتیبانی مربوط به نهاد‌های دولتی است.

وی بیان داشت: همان‌طور که در زمان جنگ کار‌های پشتیبانی و فراهم آوردن تجهیزات از طریق ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی صورت می‌گرفت، در برگزاری این کنگره هم باید ارگان‌های دولتی همکاری خوبی داشته باشند.

فرمانده سپاه بیرجند با بیان این‌که در برگزاری کنگره ۲ هزار شهید استان خراسان جنوبی همچون دفاع مقدس، کار را از خود بدانیم، افزود: در ستاد شهرستان، سه بخش «پشتیبانی امکانات و تجهیزات»، «نیروی انسانی» و «بخش مالی» فعال هستند.

صادق احمدی با بیان اینکه ستاد کنگره ۲ هزار شهید استان خراسان جنوبی در شهرستان بیرجند ۱۰ کمیته دارد، متذکر شد: کمیته‌های «فرهنگی و هنری»، «دانش آموزی»، «پشتیبانی و مالی»، «اصناف و بازاریان»، «خدمات رسانی»، «روابط عمومی»، «امنیت و انتظامات»، «فضای مجازی و رسانه»، «جمع آوری و حفظ آثار» و «ورزش و جوانان» ۱۰ کمیته مصوب ستاد استانی برگزاری کنگره ۲ هزار شهید استان خراسان جنوبی هستند.

فرمانده سپاه شهرستان بیرجند با بیان این‌که در بحث نمایشگاهی این کنگره نیارمندی‌هایی داریم که باید تا یک ماه دیگر کار عمرانی آن تمام شود، گفت: در بحث تجهیزات همچنان به تجهیزات بیشتری نیاز داریم، اما درخصوص نیروی انسانی و مصالح ساختمانی کمک خوبی شده است.

احمدی با بیان این‌که در فضای پنج هکتاری طراحی و غرفه‌بندی کار انجام شده است تا یک اثر ارزشمند در قالب هنر به نمایش گذاشته شود، خاطرنشان کرد: طراحی به گونه‌ای است تا این نمایشگاه حداقل یک سال بماند و برای بازدید اقشار مختلف فعال است./دفاع پرس

ابزار هدایت به بالای صفحه