شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[25 / 7 / 1397] همراه با شهدا؛
[25 / 7 / 1397] فردا و پس فردا؛
[26 / 7 / 1397] همراه با شهدا؛
[25 / 7 / 1397] روایت شیدایی شهید حمید سیاهکالی؛
[26 / 7 / 1397] سردار مرتضی قربانی در یادواره ۱۰ شهید روستای اس ...
[25 / 7 / 1397] دبیر شورای ترویج و توسعه‌ی فرهنگ ایثار استان:
[25 / 7 / 1397] عروج پدری آسمانی در همدان؛
کدخبر: 57100
تاریخ انتشار: 24 ارديبهشت 1397 _16:39:05
قدرشناسی از خانواده‌های شهدا رسالت بزرگ کارکنان بنیاد شهید مازندران

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارکران مازندران گفت: امروز همه ما باید فرمایشات مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهیم و در مقابل خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان سپاسگزار باشیم و این قدرشناسی باید با عمل همراه باشد.

به گزارش تا شهدا؛ به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران، «هدایت مظلومی» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارکران مازندران در گردهمایی معاونین و روسای بنیادهای تابعه استان که امروز در کانون فرهنگی شاهد و ایثارگر بابل برگزار شد، ضمن گرامی‌داشت یاد و نام شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافع حرم و وطن اظهار داشت: شهدا با جانفشانی و نثار خون خویش نظام ما را تا ابد بیمه کرده و به انقلاب عزت و اقتدار بخشیدند.
وی بااشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان گفت: ماه رمضان بهترین فرصت برای خودسازی، سازندگی و تجدید قوای روحی و معنوی انسان است.
مظلومی با بیان اینکه سرلوحه کار ما در بنیاد شهید خدمت رسانی، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و حفظ ارزش های ایثارگری است عنوان کرد: کارکنان بنیاد در جایی خدمت می کنند که ناموس نظام است لذا با خدمات به موقع به جامعه ایثارگری، حرمت و قداست بنیاد در کلیه شئون باید حفظ شود.
مدیرکل بنیاد شهید مازندران با اشاره به نقش آموزش و تاثیر آن در روند کار خدمت رسانی و پیشبرد اهداف سازمانی گفت: همکاران بنیاد شهید برای تحقق و عملی کردن سیاست‌های بنیاد دو مقوله اشراف داشتن به نامه ها و سیستم رایانه‌ای را مبنای کار خود قرار دهند.
مظلومی با اشاره به رسالت بنیاد در قبال ایثارگران اظهارداشت: امروز همه ما باید فرمایشات مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود قراردهیم و در مقابل خانواده های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان سپاسگزار باشیم و این قدرشناسی باید با عمل همراه باشد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران با بیان اینکه دیدار از ایثارگران جدی گرفته شود، گفت: به منظور ایجاد انسجام و هماهنگی در طرح سپاس (تکریم از ایثارگران) و با ناکید استاندار مازندران دیدارها با محوریت بنیاد و مشارکت دستگاه‌ها در روز چهارشنبه هر هفته صورت گیرد.
مظلومی در پایان سخنان خود بر قانون مداری و ظابطه مندی، ایجاد صمیمیت و روحیه نشاط در محیط کار، تمرکز زدایی، مکارم اخلاقی، مشارکت در کار، صداقت و راستگویی، مدیریت و برنامه ریزی، پاسخ به مکاتبات، هم اندیشی و همفکری، شناسایی ظرفیت ها و توانمندی های همکاران، تقسیم کار، مسئولیت پذیری، نظام آراستگی، نگرش سازمانی وخرد جمعی تاکید کرد./دفاع پرس

ابزار هدایت به بالای صفحه