شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[27 / 5 / 1397] به روایت آزاده محمدعلی نعیمی‌نژاد؛
[27 / 5 / 1397] شهید حسین امینی امشی؛
[27 / 5 / 1397] به روایت آزاده رجبعلی گلوند؛
[27 / 5 / 1397] به روایت آزاده همدانی؛
[26 / 5 / 1397] شهیدسید جلال الدین شرق آزادی؛
[27 / 5 / 1397] مدیر کل بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس استان لرستان؛
[27 / 5 / 1397] شهیدعطاءالله اسلامی گیسکی؛
[27 / 5 / 1397] فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ لرستان؛
[27 / 5 / 1397] آران وبیدگل؛

 

کدخبر: 56197
تاریخ انتشار: 27 فروردین 1397 _15:26:21
شهید شفیع‌زاده به آموزش نیروها بسیار اهمیت می‌داد

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌‌های دفاع مقدس استان آذربایجان شرقی گفت: حسن شفیع‌زاده فرماندهی با فکر و آینده‌نگر بود و به تربیت و آموزش نیروها اهمیت ویژه‌ای می‌داد، توجه شهید شفیع‌زاده به مسأله آموزش به قدری مهم بود که وی مستقیماً در کنار امورات فرماندهی در کلاس‌‌های آموزشی حضور می‌یافت و تدریس می‌کرد.

تا شهدا؛ سرتیپ دوم پاسدار «عزت‌الله جعفری» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان آذربایجان شرقی و همرزم شهید والامقام سردار «حسن شفیع زاده» در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع پرس تبریز در خصوص شخصیت این شهید بزرگوار، اظهار داشت: شهید شفیع‌زاده به عنوان سازماندهی کننده و بعدها به عنوان فرمانده توپخانه سپاه معروف است که امروز زحمات و فداکاری‌های این شهید بزرگوار موجب بالندگی نیروی زمینی سپاه شده و به نوعی موفقیت امروز توپخانه سپاه مدیون وی است.

همرزم شهید شفیع‌زاده با اشاره به ابعاد شخصیتی فرمانده توپخانه سپاه، عنوان کرد: حسن آقا فرماندهی با فکر و آینده‌نگر بود و به تربیت و آموزش نیروها اهمیت ویژه‌ای می‌داد.

وی افزود: توجه شهید شفیع‌زاده به مسأله آموزش به قدری مهم بود که ایشان مستقیما در کنار امورات فرماندهی در کلاس‌های آموزشی حضور می‌یافت و تدریس می‌کرد.

سردار جعفری با اشاره به حضور شفیع‌زاده در جبهه‌ها، تصریح کرد: حسن آقا کل زندگی خود را وقف جنگ کرده بود و به همین خاطر در جای جای جبهه‌ها حضور می‌یافت و این حضور موجب دلگرمی رزمندگان شده بود.

مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس آذربایجان شرقی با تبیین شخصیت معنوی شهید شفیع زاده گفت: حسن آقا از نظر اخلاقی در قله بود و ابعاد شخصیت معنوی وی در یگان ها توسط نیروها دهان به دهان زمزمه می‌شد و همین بعد اخلاقی و معرفتی ایشان بود که موجب تاثیرگذاری در نیروها و پیشرفت امور می‌شد./دفاع پرس

ابزار هدایت به بالای صفحه