شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[25 / 7 / 1397] همراه با شهدا؛
[25 / 7 / 1397] فردا و پس فردا؛
[26 / 7 / 1397] همراه با شهدا؛
[25 / 7 / 1397] روایت شیدایی شهید حمید سیاهکالی؛
[26 / 7 / 1397] سردار مرتضی قربانی در یادواره ۱۰ شهید روستای اس ...
[25 / 7 / 1397] دبیر شورای ترویج و توسعه‌ی فرهنگ ایثار استان:
[25 / 7 / 1397] عروج پدری آسمانی در همدان؛
کدخبر: 56080
تاریخ انتشار: 22 فروردین 1397 _23:44:51
آرزوی مهدی شهادت به دست صهیونیست‌ها بود

شیخ نعمت‌الله لطفی با بیان اینکه سومین پسرش برای رفتن به جبهه آماده است، گفت: آرزوی مهدی این بود که به دست صهیونیست‌ها شهید شود.

تا شهدا؛ شهید مدافع حرم «مهدی لطفی‌نیاسر» یکی از هفت رزمنده مدافع حرمی بود که دو روز پیش در سن 36 سالگی در  سوریه به شهادت رسید. روز گذشته سه‌شنبه 21 فروردین ماه مراسم وداع با پیکر شهید با حضور خیل عظیمی از دوستداران شهدا در معراج الشهدای تهران برگزار شد.

شیخ نعمت‌الله لطفی پدر شهید مهدی لطفی از مدرسین حوزه علمیه قم و از روحانیون انقلابی با حضور در معراج الشهدا برای آخرین بار با پیکر فرزندش دیدار کرد. وی در توصیف حال خود گفت: هیچ وقت به این خوبی نبودم؛ چرا که پسرم به مقصدش رسیده است.

وی با اشاره به فعالیت‌های انقلابی خود در دوران رژیم شاه تنها راه سعادت را پیروی از مقام معظم رهبری دانست و عنوان کرد: اگر کسی با مقام معظم رهبری بیعت نکند، مجبور می‌شود با ظالمین و خائنین بیعت کند؛ همانگونه که عبدالله بن عمر با حضرت علی (ع) بیعت نکرد؛ اما مجبور شد با خفت و خواری با حجاج بن یوسف بیعت کند.

پدر شهید لطفی با ابراز رضایت از شهادت فرزندش تصریح کرد: سومین پسرم نیز برای رفتن به سوریه آماده است. ما از چیزی نمی‌ترسیم؛ چرا که الگوی ما امام حسین (ع) و حضرت زینب (س) است. کسانی‌که امام حسین (ع) را ندارند باید به فکر خود باشند، آن‌ها که با صهیونیست‌ها از یک آخور تغذیه می‌کنند باید به فکر خودشان باشند.

وی خطاب به دشمنان اسلام و رژیم صهیونیستی بیان کرد: روزی آقا مهدی به من گفت تکفیری‌ها تا 800 متری سامرا رسیده بودند. خدارا شکر امروز عراق سامان گرفته است و جبهه مقاومت در لبنان قدرت دارد و انشالله جواب صهیونیست‌ها را هم خواهیم داد.

این پدر شهید با اطمینان از تحقق وعده الهی و پیروزی جبهه مقاومت گفت: خوشبختانه جوان‌ها هرجا کمبودی دیدند در همانجا فعال شدند؛ همانطور که امروز در جبهه‌ها حضور دارند.

پدر شهید لطفی پس از حضور در کنار پیکر فرزندش به 2 آرزوی شهید اشاره کرد و گفت: یکی از آرزوهای شهید این بود که اگر کسی را می‌کشد از صهیونیست‌ها باشد و اگر به شهادت می‌رسد به دست صهیونیست‌ها باشد.

وی تصریح کرد: مادرش برای شهادتش دعا کرد و همیشه می‌گفت امیدوارم یک عمری خدمت کنم و بعد به شهادت برسم./دفاع پرس

ابزار هدایت به بالای صفحه