شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[6 / 12 / 1398] شهید اصغر پاشاپور؛
[7 / 12 / 1398] شهید هاشم دهقانی‌نیا؛
[6 / 12 / 1398] مجتهدی سرشناس و سیاست‌مداری هوشیار؛
[6 / 12 / 1398] معاون فرهنگی بنیاد خراسان رضوی خبر داد؛
[6 / 12 / 1398] در ملاقات عمومی با مدیرکل بنیاد قزوین؛
[6 / 12 / 1398] مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان؛
[6 / 12 / 1398] شهیدعلیرضا محبی؛
[7 / 12 / 1398] ای کاش سرزمین‌مان از چنین نعمت‌هایی خالی نشود؛

 

کدخبر: 5429
تاریخ انتشار: 5 آذر 1393 _13:43:40
روند ساماندهی گلزار شهدا مطلوب است

معاون امور عمرانی استانداری همدان اظهار کرد:روند ساماندهی گلزار شهدا مطلوب است و باید با تخصیص حداکثری اعتبارات،بدون وقفه به اتمام برسد.

تا شهدا - محمودرضا عراقی سه‌شنبه در کارگروه ساماندهی گلزار شهدای استان همدان،افزود:تخصیص اعتبارات بنیاد شهید باید حداکثری باشد تا ساماندهی گلزار شهدا با جدیت پایان یابد چرا که اهمیت ساماندهی گلزار شهدا بسیار بالاست و اتمام کار نباید به تأخیر بیفتد.

وی ادامه داد: با توجه به تصمیمات گرفته شده،بیشترین اعتبار به بنیاد شهید اختصاص یافته که در کار ساماندهی گلزار شهدا بهتر و بهینه‌تر تلاش کرده و کارهایشان در جهت اقتصاد مقاومتی بوده است.

وی با تاکید بر تعمیر و نگهداری از گلزارهای شهدا، افزود: با توجه به هزینه‌های زیادی که برای ساماندهی گلزارهای شهدا انجام می‌شود باید تدبیری برای نگهداری آنها اندیشیده شود.

وی در ادامه به ساماندهی گلزارهای شهدا در روستاها اشاره کرد و گفت:عاقلانه نیست پس از ساماندهی گلزار شهدا کسی بجز دهیاران مسئولیت نگهداری از مزارها را بر عهده بگیرد و فرمانداران باید این وظیفه را به عهده دهیاران بگذارند.ما مؤظفیم اعتباراتی برای ساماندهی در نظر بگیریم و این اعتبار در اختیار بنیاد شهید قرار گیرد سپس با دقت کافی به دهیاران تخصیص یابد. همچنین در ارتباط با المان‌ها، فرمانداران اهتمام بیشتری کرده و در این زمینه تلاش کنند به طوری که در بسیاری از شهرستان‌ها کار ساماندهی گلزار شهدا تمام شده است.

 

ابزار هدایت به بالای صفحه