شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[27 / 11 / 1397] با حضور مردم قدرشناس قم؛
[27 / 11 / 1397] شهید احمدی؛
[27 / 11 / 1397] مدیر کل بنیاد شهید سیستان و بلوچستان؛

 

کدخبر: 54281
تاریخ انتشار: 24 بهمن 1396 _21:15:56
تشییع پیکر‌های مطهر 6 شهید گمنام دفاع مقدس در یزد

نماینده کمیته جستجوی مفقودین در یزد با اشاره به ورود و تشییع شهدای گمنام همزمان با ایام فاطمیه به این استان گفت: پنجشنبه 26 بهمن ماه پیکر‌های مطهر 6 شهید گمنام دفاع مقدس در یزد تشییع خواهند شد.

به گزارش تا شهدا؛ «بنی فاطمه» نماینده کمیته جستجوی مفقودین در استان یزد در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع پرس، با بیان این‌که پیکرهای مطهر 6 شهید گمنام دفاع مقدس همزمان با ایام فاطمیه در استان یزد تشییع می‌شود، اظهار داشت: این شهیدان والامقام در «مرکز فرهنگی دفاع مقدس یزد » و « دانشکده علوم قرآنی بفروئیه میبد»، «پارک نطقی مبارکه بافق» و همچنین «حسینیه صاحب الزمان هرات» تشییع و تدفین می‌شوند.

نماینده کمیته جستجوی مفقودین استان یزد ادامه داد: صبح روز پنجشنبه مراسم استقبال نظامی در فروگاه شهید صدوقی صورت می گیرد و عصر همان روز ساعت 15 استقبال و تشییع مردمی از میدان آزادی تا حسینه ی امیرچخماق خواهد بود.

وی افزود: یک شهید گمنام که 18 ساله  و به جا مانده از عملیات رمضان شرق بصره می باشد؛  پس از تشییع باشکوه صبح روز یکشنبه 29 بهمن ماه از مقابل ساختمان قدیم سپاه پاسداران استان تشییع و در دانشکده «علوم قرآنی» بفروئیه میبد  خاکسپاری می‌شود.

این مسئول تصریح کرد: پیکر مطهر یک شهید گمنام دفاع مقدس که 20 ساله از عملیات رمضان شرق دجله تفحص شده روز یکشنبه 29 یهمن ماه ساعت 15 از مسجد شهید ساداتی صفائیه تتشییع و در «مرکز فرهنگی دفاع مقدس» به خاک سپرده می‌شود.

وی بیان داشت: همچنین بنا به درخواست مردم بافق، پیکر‌های مطهر ۲ شهید والامقام دیگر که یکی 27 ساله از عملیات والفجر 8 منطقه فاو و دیگری 19 ساله منطقه زبیدا و بر جای مانده از تک دشمن است؛  نیز روز دوشنبه 30 بهمن‌ماه بعد از تشییع از مسجد صاحب الزمان (عج) در پارک «نطقی» مبارکه بافق خاکسپاری خواهند شد.

نماینده کمیته جستجوی مفقودین استان یزد خاطرنشان کرد: همچنین در روز شهادت حضرت فاطمه (س) پیکر‌های مطهر ۲ شهید گمنام دفاع مقدس که یکی 22 ساله از عملیات والفجر  8 فاو و دیگری 25 ساله از عملیات کربلای 4 امل رضا هستند نیز بعد از تشییع در حسینیه صاحب الزمان هرات آرام می‌گیرند./دفاع پرس

ابزار هدایت به بالای صفحه