شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[29 / 5 / 1397] شهید مدافع حرم مصطفی نبی‌لو؛
[29 / 5 / 1397] نامه دانش‌آموز نهضت سوادآموزی به امام خمینی (ره)؛
[29 / 5 / 1397] به روایت آزاده سردار سعید فرجیان‌زاده؛
[29 / 5 / 1397] مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی؛

 

کدخبر: 54258
تاریخ انتشار: 23 بهمن 1396 _23:42:16
جبهه مقاومت با اقتدار از حریم ولایت دفاع می‌کند

سردار محمدرضا نقدی گفت: جبهه مقاومت با اقتدار و صلابت از حریم ولایت و ائمه اطهار (ع) دفاع می‌کند.

به گزارش تا شهدا؛ سردار محمدرضا نقدی دوشنبه شب در یادواره سردار شهید حسن شاطری در مسجد آل عبا (ع) شهرک گلستان شهرستان سمنان اظهار داشت: ملت ایران برای ادامه راه امام راحل و شهدا پیمان بسته اند و تا آخرین قطره خون خود در راه دفاع از اسلام و انقلاب ایستادگی خواهند کرد. 

وی تصریح کرد: استکبار با سلاح های مجهز نمی تواند در برابر ملت شهید پرور ایران ایستادگی کند، سلاح در برابر ملتی که از دشمن هراسی ندارد و روحیه شهادت طلبی در آن جاریست، کارایی ندارد.

سردار نقدی اظهار کرد: از زمانی که جوانان برای پیروزی انقلاب اسلامی در شهر های مختلف از جمله سمنان سینه های خود را سپر می کردند و مادران فرزندان خود را برای دفاع از اسلام مقابل گلوله می فرستادند تا به امروز، دشمن متوجه شده است ملتی که شهادت دارد، اسارت ندارد و به هیچ عنوان نمی توان در برابر آن ایستاد. 

وی با اشاره به این که دوران ابرقدرتی آمریکا تمام شده است، گفت: رییس جمهوری کنونی این کشور مامور شد که ما را بترساند، منطق ملت ما شهادت است، آن روزی که آمریکا ابرقدرت بود او را شکست دادیم امروز که به برکت خون شهدا در اوج قدرت هستیم هراسی از مقابله با آن نداریم. 

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران تصریح کرد: هر جا دشمن از سلاح های خود استفاده کرد به ضرر خود او شد، وقتی منطق شهادت در منطقه نشر پیدا کرد، مظلومان توانستند مستکبران عالم را شکست دهند که نمونه بارز آن شکست چندین بار رژیم صهیونیستی در برابر حزب الله لبنان و جوانان مقاوم نوار غزه است. 

نقدی اضافه کرد: امروز تفکر شهادت طلبی که در سراسر منطقه و جهان گسترش یافته، دشمن را عاجز و آن را به سمت شکست کشانده است. 

وی ادامه داد: دشمنی که شکست خورده سعی می کند با استفاده از رسانه های تحت سلطه اش، خود را پیروز و جبهه مقاومت را شکست خورده نشان دهد، در حالی که انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت در حال فتح یک به یک سنگرهای پیروزی هستند. 

سردار نقدی با اشاره به سردرگمی آمریکا برای مقابله با نظام اسلامی ادامه داد: آمریکا امروز از گروه ها و تفکرهای مختلف که هدفی جز نابودی انقلاب اسلامی ندارند حمایت می کند و با راه اندازی شبکه های ماهواره ای به شبهه پراکنی در مورد مسایل ایران و اختلاف افکنی میان شیعیان و اهل سنت می پردازد.

استان سمنان در دوران دفاع مقدس سه هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه