شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[29 / 5 / 1397] شهید مدافع حرم مصطفی نبی‌لو؛
[29 / 5 / 1397] نامه دانش‌آموز نهضت سوادآموزی به امام خمینی (ره)؛
[29 / 5 / 1397] به روایت آزاده سردار سعید فرجیان‌زاده؛
[29 / 5 / 1397] مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی؛

 

کدخبر: 54202
تاریخ انتشار: 22 بهمن 1396 _11:33:33
برگزاري ميهماني لاله ها در يکهزار گلزار شهداي استان فارس

مديرکل بنياد شهيد و امور ايثارگران فارس گفت: همزمان با سراسر کشور، مراسم ميهماني لاله ها و غبارروبي و عطر افشاني قبور مطهر شهدا در بيش از يکهزار گلزار مطهر شهداي استان برگزار شد.

به گزارش تا شهدا؛ به مناسبت دهه مبارک فجر، مراسم ميهماني لاله ها همزمان با سراسر کشور عصر امروز 19 بهمن ماه در گلزارهاي مطهر شهداي استان فارس نيز برگزار شد.
شرکت کنندگان در اين آيين معنوي، ضمن اداي احترام به مقام شامخ شهدا، با آرمان هاي امام راحل(ره) و شهدا تجديد پيمان کردند.
مدير کل بنياد شهيد و امور ايثارگران فارس در حاشيه اين مراسم اظهار داشت: ميهماني لاله ها امسال با رويکرد گراميداشت ياد و خاطره شهدا به ويژه شهداي انقلاب و گراميداشت 19 بهمن ماه، روز نيروي هوايي در بيش از يکهزار گلزار شهداي استان فارس برگزار شد.
رجبعلي راهي بيان کرد: استان فارس در دوران انقلاب 188 شهيد تقديم کرد که 106 نفر از اين بزرگواران متعلق به شهرستان شيراز هستند.
معاون فرهنگي و آموزشي بنياد شهيد و امور ايثارگران فارس نيز در اين مراسم در سخناني عنوان کرد: شهدا و ايثارگران در دوران انقلاب، جنگ تحميلي و دفاع از حريم اهل بيت(عليهم السلام) با نثار جان خود، صحنه هاي بي بديلي از ايثار و فداکاري را به تصوير کشيدند و با اين کار، حق بزرگي به گردن همه ما دارند.
سيدعلي محمدي افزود: امروز انتقال فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه يکي از وظايف ما در برابر شهدا محسوب مي شود چرا که اين فرهنگ غني و متعالي موجب حل بسياري از مشکلات و بهبود جامعه مي شود.

ابزار هدایت به بالای صفحه