شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[27 / 5 / 1397] شهید حسین امینی امشی؛
[27 / 5 / 1397] به روایت آزاده رجبعلی گلوند؛
[27 / 5 / 1397] به روایت آزاده محمدعلی نعیمی‌نژاد؛
[27 / 5 / 1397] به روایت آزاده همدانی؛
[26 / 5 / 1397] شهیدسید جلال الدین شرق آزادی؛
[27 / 5 / 1397] مدیر کل بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس استان لرستان؛
[27 / 5 / 1397] شهیدعطاءالله اسلامی گیسکی؛
[28 / 5 / 1397] برگی از زندگی‌نامه معلم شهید «عبدالرسول قادریان»؛
[27 / 5 / 1397] فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) مطرح کرد؛

 

کدخبر: 51720
تاریخ انتشار: 14 آذر 1396 _23:25:01
شهادت چشمه همیشه جوشان برای رسیدن به وصال انسان های پاک به رحمت الهی است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در پیامی به مناسبت شهادت مرزبان سرافزار این استان، شهادت را چشمه همیشه جوشانی دانست که عاقبت خوش انسان‌های پاک و با ایمان است.

به گزارش تا شهدا؛ حجت الاسلام و المسلمین سیدمهدی قریشی در این پیام که روز سه شنبه منتشر و نسخه ای از آن در اختیار خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز ارومیه گذاشته شد، آورده است: دریافت خبر شهادت شهید 'توحید ملک زاده' مرزبان برومند و مؤمن موجب تاثر عمیق شد. 
وی افزود: از صمیم قلب برای آن شهید سربلند در نزد پروردگار علو درجات و برای خانواده عزیزشان صبر جمیل آرزو دارم و شهادت جوان برومند از گلستان جوانان استان را فرصت مغتنمی برای تجدید بیعت محضر رهبر فرزانه انقلاب می‌شمارم و اعلام بیعت همیشگی امت قهرمان آذربایجان غربی را به ایشان اعلام می کنم.
در ادامه این پیام تاکید شده است: شهادت چشمه جوشانی است که هیچ‌گاه خشک نخواهد شد و انسان‌های پاک و خدایی طریقی جز شهادت نمی‌پیمایند و عاقبت انسان‌های ذوب‌شده در کرامات الهی شهادت است و بس. 
در ادامه این پیام آمده است: آذربایجان غربی مظلومانه مورد تهاجم خفاشان کوردلی است که تفکر شوم استکباری و صهیونیستی مانع از دیدن حقایق توسط آنها شده و هر از چند گاهی با جولان در مرزهای این استان تلاش در زنده نگهداشتن خود دارند در حالی ‌که اقدام آنها نه در نزد مردم و نه در نزد مسئولان ایران از کمترین تاثیری برخوردار نیست و همواره مردم آماده مقابله با توطئه های آنان است.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی همچنین از همه نیروهای مسلح به‌ ویژه سپاه و مرزبانی خواست تا با تعقیب عاملان شهادت این جوان برومند اسلام و مجازات آنها، مرهم دل خانواده شهید باشند و به دشمنان انقلاب ثابت کنند ایران مقتدرتر از قبل در مقابل وحشی‌گری آنها ایستاده است.
امام جمعه ارومیه در این پیام می افزاید: از نهادهای بین‌المللی از جمله نهاد به ‌ظاهر حقوق بشر سازمان ملل می‌خواهم رذیلانه در مقابل وحشی‌گری گروه‌های تحت حمایت رژیم غاصب قدس و سعودی‌های برادر فروش، سکوت نکرده و به رسالت خود عمل کنند.
به گزارش ایرنا، روز گذشته /دوشنبه/ در اثر تیراندازی تروریست ها به مرزبانان و کارشناسان سازمان آب در منطقه 'بورالان' ماکو 2 نفر از مرزبانان به همراه 2 نفر از کارشناسان آب زخمی و به بیمارستان منتقل شدند اما یکی از مرزبانان به علت شدت جراحت به شهادت رسید.

ابزار هدایت به بالای صفحه