شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[27 / 3 / 1397] شهید مدافع حرم میثم مدواری؛
[27 / 3 / 1397] شهید آیت الله سید محمد رضا سعیدی؛
[27 / 3 / 1397] رئیس بنیاد شهید چمران؛
[27 / 3 / 1397] بیانیه اداره‌ کل حفظ آثار دفاع مقدس گلستان؛
[27 / 3 / 1397] مصطفی چمران خبر داد؛
[27 / 3 / 1397] شهید مدافع حرم نوید صفری؛
[27 / 3 / 1397] شهید ابراهیم هادی؛
[27 / 3 / 1397] نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی؛
[27 / 3 / 1397] به مناسبت سالگرد شهادت مصطفی چمران؛

کدخبر: 50980
تاریخ انتشار: 23 آبان 1396 _20:16:45
انتقال پیکر مطهر شهید حبیب بدوی به اهواز

با استقبال خانواده شهدا و اقشار مختلف مردم پیکر مطهر شهید حبیب بدوی از شهدای مدافع حرم استان خوزستان به اهواز منتقل شد.

به گزارش تا شهدا؛ یکی دیگر از رزمندگان اهوازی که در جبهه مقاومت حضور داشت و به دفاع از حرم حضرت زینب کبری (س) و حضرت رقیه (س) مشغول بود به شهادت رسید.

شهید حبیب بدوی از مدت‌ها پیش در سوریه حضور پیدا کرده بود و به نبرد با تکفیری‌ها پرداخت که پس از سال‌ها مجاهدت به آرزوی دیرینه‌اش یعنی شهادت در راه خدا رسید و عند ربهم یرزقون شد.

شهید حبیب بدوی از دوستان و همرزمان نزدیک شهید سعید سیاح‌طاهری از شهدای مدافع حرم خوزستان است که حالا در بهشت میهمان او شد.

پیکر مطهر شهید حبیب بدوی از شهدای مدافع حرم استان خوزستان روز دوشنبه 22 آبان ماه به کشور انتقال یافت و در معراج شهدای تهران حضور داشت.

پس از انتقال پیکر شهید به کشور، خانواده شهید بدوی نیز با حضور در معراج شهدای تهران با این شهید مدافع حرم وداع کردند.

جمعی از مردم و خانواده‌های شهدا نیز در آیین وداع با شهید حبیب بدوی از شهدای مدافع حرم استان خوزستان نیز حضور داشتند.

با استقبال اقشار مختلف مردم، خانواده‌های شهدا و رزمندگان اسلام پیکر پاک و مطهر شهید حبیب بدوی از معراج شهدای تهران به اهواز منتقل شد.

آیین استقبال از پیکر این شهید مدافع حرم در فرودگاه بین‌المللی اهواز انجام شد و مردم شهرهای مختلف خوزستان در کنار خانواده‌های شهدا، پیکر عزیز سرافراز خود را در برگرفتند.

مراسم وداع با شهید حبیب بدوی تا ساعاتی دیگر در  مسجد حضرت فاطمه‌الزهرا (س) اهواز واقع در کوی ملت برگزار می‌شود و اهالی اهواز و دیار سردار سرلشکر شهید علی هاشمی، فرمانده قرارگاه سری نصرت و سپاه ششم امام جعفرصادق (ع) با این دلیرمرد وداع می‌کنند.

پس از برگزاری آیین وداع، پیکر مطهر شهید حبیب بدوی تا خانه‌اش در کوی ملت بر دوش همشهریان سردار شهید مجید سیلاوی و سردار شهید سید مهدی نجم‌السادات تشییع می‌شود.

 برنامه‌ تشییع پیکر مطهر شهید حبیب بدوی از شهدای مدافع حرم اهواز به‌زودی به اطلاع ملت شریف ایران به ویژه مردم شهیدپرور خوزستان می‌رسد.

ابزار هدایت به بالای صفحه