شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[27 / 3 / 1397] شهید مدافع حرم میثم مدواری؛
[27 / 3 / 1397] شهید آیت الله سید محمد رضا سعیدی؛
[27 / 3 / 1397] رئیس بنیاد شهید چمران؛
[27 / 3 / 1397] بیانیه اداره‌ کل حفظ آثار دفاع مقدس گلستان؛
[27 / 3 / 1397] مصطفی چمران خبر داد؛
[27 / 3 / 1397] شهید مدافع حرم نوید صفری؛
[27 / 3 / 1397] شهید ابراهیم هادی؛
[27 / 3 / 1397] نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی؛
[27 / 3 / 1397] به مناسبت سالگرد شهادت مصطفی چمران؛

کدخبر: 50966
تاریخ انتشار: 23 آبان 1396 _14:34:45
با شهادت هر نفر مسؤلیت ما نسبت به نظام، رهبری و انقلاب سنگین‌تر می‌شود

آیت‌الله «سیداحمد میرعمادی» گفت: شهید حججی و امثال حججی‌ها که از مسلمانان سوریه و عراق دفاع می‌کنند، افتخاری برای مکتب اهل‌بیت (ع) و انقلاب اسلامی ایران هستند.

تا شهدا؛ آیت‌الله «سیداحمد میرعمادی» نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان، شب گذشته (دوشنبه) در دیدار با خانواده شهید «محسن حججی» که در دفتر وی در خرم‌آباد برگزار شد، اظهار داشت: شهید حججی و امثال حججی‌ها که از مسلمانان سوریه و عراق دفاع می‌کنند، افتخاری برای مکتب اهل‌بیت (ع) و انقلاب اسلامی ایران هستند.

وی افزود: این شخصیت پرآوازه که با شجاعت و صلابت به شهادت رسید، تربیت‌شده مادری دلسوز است که وی را باروحیه ایثارگری پرورش داده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: زحماتی که مادر و خانواده شهید حججی برای وی کشیده‌اند، نزد خداوند اجر عظیم دارد.

آیت‌الله میرعمادی با بیان این‌که تفقد رهبر معظم انقلاب به شهید حججی و خانواده‌اش نشان از حقانیت وی دارد، عنوان کرد: هیچ اثری بالاتر از این وجود ندارد که خون یک شهید، ملتی را به حرکت دربیاورد.

وی با اشاره به این که تمام جوانان ایرانی اعم از مذهبی و غیرمذهبی به رشادت شهید حججی افتخار می‌کنند، اظهار داشت: افرادی در مورد این شهید صحبت می‌کردند که شاید تاکنون یک‌بار هم رنگ مسجد و دین را ندیده باشند.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان با بیان این که «حججی» نشانه‌ای از نشانه‌های خداوند است، افزود: شهادت این جوان، تأثیر زیادی بر جامعه گذاشت و دل‌های فراوانی را دگرگون کرد.

آیت‌الله میرعمادی تصریح کرد: پس از شهادت محسن حججی، حجم داوطلبان برای دفاع از حرم در سوریه چند برابر شد که این از عشق و علاقه جوانان به شهادت حکایت دارد؛ مسؤلیت ما در برابر شهیدان سنگین است و با شهادت هر نفر، مسؤلیت ما سنگین‌تر می‌شود و باید احساس مسؤلیت بیشتری نسبت به نظام، رهبری و انقلاب داشته باشیم.

پس از پایان این دیدار، نماینده ولی فقیه در استان با تقدیم یادبود و لوح سپاس از خانواده شهید حججی تجلیل کرد.

ابزار هدایت به بالای صفحه