شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[27 / 3 / 1397] شهید مدافع حرم میثم مدواری؛
[27 / 3 / 1397] شهید آیت الله سید محمد رضا سعیدی؛
[27 / 3 / 1397] رئیس بنیاد شهید چمران؛
[27 / 3 / 1397] بیانیه اداره‌ کل حفظ آثار دفاع مقدس گلستان؛
[27 / 3 / 1397] مصطفی چمران خبر داد؛
[27 / 3 / 1397] شهید مدافع حرم نوید صفری؛
[27 / 3 / 1397] شهید ابراهیم هادی؛
[27 / 3 / 1397] نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی؛
[27 / 3 / 1397] به مناسبت سالگرد شهادت مصطفی چمران؛

کدخبر: 50959
تاریخ انتشار: 23 آبان 1396 _11:24:15
برگزاری همایش بی‌سیم‌چی‌ها در دفاع مقدس

‌«مجید نواعتقاد» گفت: همایش ویژه «بی‌سیم‌چی‌ها در دفاع مقدس» روز چهارشنبه اول آذرماه با حضور رزمندگان دفاع مقدس در نیروگاه شازند برگزار می‌شود.

به گزارش تا شهدا؛ «مجید نواعتقاد» مدیر روابط عمومی نیروگاه شازند در گفت‌و‌گو با خبرنگار دفاع پرس در اراک، با اشاره به لزوم برگزاری همایش‌های دفاع مقدس با موضوعات ویژه و خاص، اظهار داشت: نیروگاه شازند از سه سال گذشته تاکنون، اقدام به برگزاری همایش‌های دفاع مقدس با موضوعات ویژه و مشخص، کرده است.
وی افزود: سال 1394 با همکاری دوستان توانستیم همایش ویژه شهدای غواص را در استان مرکزی برگزار کنیم.

مدیر روابط عمومی نیروگاه شازند تصریح کرد: سال 1395 نیز همایشی تحت عنوان «شهدای مدافع حرم» با بخش ویژه نگاه به روابط عمومی و معرفی شهید روابط عمومی «شهید بابایی» برگزار کردیم.

نواعتقاد با اشاره به همایش «بی‌سیم‌چی‌ها» گفت: از آن‌جایی که استان مرکزی نقش مؤثری از نظر وجود بی‌سیم‌چی‌ها در زمان دفاع مقدس داشته است، نیروگاه شازند با همکاری اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی، حوزه هنری، بسیج و سپاه شهرستان شازند اقدام به برگزاری نخستین همایش ویژه بی‌سیم‌چی‌ها با هدف پرداختن به این بخش مهم دفاع مقدس کرده است.

وی افزود: این همایش روز چهارشنبه اول آذرماه با حضور رزمندگان دفاع مقدس در نیروگاه شازند برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر پنج نفر از بی‌سیم‌چی‌های دفاع مقدس، دارای تحصیلات بالا و در مقطع پی‌.اچ‌.تی در رشته‌های مختلف هستند که در این همایش از آنان دعوت به عمل آمده است.

مدیر روابط عمومی نیروگاه شازند خاطرنشان کرد: در این آیین، از برخی بی‌سیم‌چی‌هایی که در کتاب «بی‌سیم‌چی» خاطره‌ای نقل کردند نیز تقدیر خواهد شد.

نواعتقاد با اشاره به برگزاری نمایشگاه عکس نیز گفت: یکی از بخش‌های جنبی این همایش، برگزاری نمایشگاه عکس آثار هنرمند عکاس «محمدی» است.

وی ادامه داد: 20 اثر نمایش داده شده مربوط به تصاویر خرمشهر است که در سال‌های جنگ و دفاع مقدس ثبت شده است./دفاع پرس

ابزار هدایت به بالای صفحه