شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[2 / 12 / 1396] بسیجی شهید احمد قنبری؛
[2 / 12 / 1396] بسیجی شهید محمد حسین حدادیان؛
[3 / 12 / 1396] با حضور مسئولان کشوری و لشکری؛
[2 / 12 / 1396] شهید مدافع حرم رضا بخشی؛
[2 / 12 / 1396] مرکزی میزبان فرزندان روح‌الله؛
[2 / 12 / 1396] شهید مدافع حرم محمد معافی؛
[2 / 12 / 1396] سردار شهید احمد سیاف‌زاده؛
[2 / 12 / 1396] پیام مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران به مناس ...
[2 / 12 / 1396] مرکزی میزبان فرزندان روح‌الله؛
[2 / 12 / 1396] معاون سپاه استان تهران؛

کدخبر: 50949
تاریخ انتشار: 22 آبان 1396 _19:50:00
شهدای مدافع حرم مایه افتخار و مباهات ملت ایران هستند

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم مایه افتخار و مباهات ملت ایران هستند گفت: سیستان و بلوچستان تاکنون ۱۰ شهید مدافع حرم تقدیم کرده که برای مردم منطقه افتخاری بزرگ محسوب می‌شود.

به گزارش تا شهدا؛ سردار محمد مارانی صبح امروز در مراسم گرامیداشت نخستین سالگرد شهادت خبرنگار شهید مدافع حرم شهید محسن خزائی، اظهار داشت: شهدای مدافع حرم مایه افتخار و مباهات ملت ایران هستند و امنیت حاکم در کشور به برکت خون شهیدان و به ویژه شهدای مدافع حرم است.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم ایران اسلامی برای دفاع از نوامیس مردم و حق و حقوق مردم مظلوم عراق و سوریه و کمک به محور مقاومت به شهادت رسیدند خاطرنشان کرد: استان ولایت‌مدار سیستان و بلوچستان تاکنون 10 شهید مدافع حرم تقدیم کرده که برای مردم منطقه افتخاری بزرگ محسوب می‌شود و همه اقشار مردم استان به رشادت و دلاورمردی‌های این عزیزان افتخار می‌کنند.

وی ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن اولین سالگرد شهادت نخستین خبرنگار شهید مدافع حرم، گفت: شهید محسن خزائی با هدف انعکاس واقعیت‌های جنایات داعش در سوریه و مظلومیت مسلمانان از شهر و دیار خود دست کشید و به بهترین شکل فریاد مظلومیت مسلمانان سوریه و چهره پلید داعش و استکبار جهانی را برای مردم دنیا نمایان کرد.

مارانی با تشریح شکل‌گیری گروه‌های تکفیری و داعش، اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی آمریکا و همدستانش نهایت تلاش خود را برای خارج کردن انقلاب از مسیر خود به کار گرفتند اما با رهبری مدبرانه امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای به اهداف خود نرسیدند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای قدس جنوب شرق سپاه ادامه داد: آمریکا بعد شکست در این راه به فکر قرار دادن اسلام در مقابل اسلام افتاد و بن لادن, القاعده و بعد از آن داعش را شکل داد که بدترین جنایاتی که بشر به خود ندیده را انجام دادند در کجای اسلام زنان و کودکان را به این شکل می‌کشند, شهدای مدافع حرم برای مقابله با این جنایات و حمایت از مظلومان به سوریه و عراق رفتند.

خاطرنشان کرد: پیدایش داعش به این دلیل بود که دشمنان اسلام از افزایش روزافزون این دین الهی در دنیا به شدت ترس داشتند، بنابراین داعش را ایجاد کردند تا به نام اسلام به جنایاتی گسترده دست بزنند و با یک اسلام دروغین چهره اسلام ناب محمدی(ص) را مخدوش کنند.

اظهار داشت: این حضور گسترده مردم در یادواره شهدای مدافع حرم به این معناست که ملت ایران تا آخرین قطره خون خود کنار جبهه مقاومت هستند و زیر پرچم اسلام با رهبری امام خامنه‌ای از مظلومان جهان و حریم اهل بیت‌(ع) دفاع می‌کنند.

ابزار هدایت به بالای صفحه