شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[4 / 12 / 1396] شهید حسین خرازی؛
[3 / 12 / 1396] با حضور مسئولان کشوری و لشکری؛
[3 / 12 / 1396] فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان؛
[3 / 12 / 1396] با حضور دریابان شمخانی؛
[3 / 12 / 1396] شهید ابوالفضل ضرغام؛
[3 / 12 / 1396] مسئول امور روحانیون اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس ...
[3 / 12 / 1396] همراه با شهدا؛
[3 / 12 / 1396] با حضور «صادق آهنگران»؛
[3 / 12 / 1396] بیانیه مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس به مناسبت ...
[3 / 12 / 1396] فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) زنجان؛

کدخبر: 50941
تاریخ انتشار: 22 آبان 1396 _19:32:29
تشییع پیکر پاک شهید گمنام دفاع مقدس در بهبهان

پیکر پاک شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس با حضور اقشار مختلف مردم در بهبهان تشییع شد.

به گزارش تا شهدا؛ آیین تشییع پیکر مطهر شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس امروز دوشنبه 22 آبان ماه در بهبهان برگزار شد و اهالی دیار سردار شهید دکتر مصطفی شهیدزاده این لاله بی‌نشان را تا بهشت بدرقه کردند.

این برنامه معنوی از فلکه زیدون آغاز و پیکر پاک و مطهر این شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس تا دانشگاه خاتم‌الانبیاء بهبهان تشییع شد.

پس از برگزاری آیین تشییع شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس در دانشگاه خاتم‌الانبیاء بهبهان آرام گرفت و میهمان دیار سردار شهید علی‌مومن طیبی و سردار شهید حاج خیراله صفری‌زاده شد.

جمع زیادی از مردم شهرهای مختلف استان خوزستان از جمله رامهرمز، بهبهان، آغاجاری، امیدیه، تشان و اهواز در آیین تشییع پیکر مطهر این شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس حضور داشتند.

در این برنامه حجت‌الاسلام والمسلمین سید محسن شفیعی، مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های خوزستان و برادر شهید سید مرتضی شفیعی حضور یافت و به سخنرانی پرداخت.

شهید میهمان مردم بهبهان، یک شهید 17 ساله است که در عملیات کربلای 4 به شهادت رسید و پیکر مطهرش در منطقه ام‌الرصاص تفحص شده است.

روز گذشته مردم بهبهان و دیار سردار سرلشکر شهید اسماعیل دقایقی فرمانده لشکر 9 بدر با حضور در مراسمی از پیکر پاک و مطهر یک شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس استقبال کردند.

آیین استقبال از پیکر مطهر شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس در شهر شهیدپرور بهبهان عصر امروز یکشنبه 21 آبان ماه برگزار شد و همشهریان سردار شهید صدرالله فنی و سردار شهید حبیب‌الله شمایلی لاله‌ بی‌نشان دفاع مقدس را در برگرفتند.

مردم دیار سردار شهید عبدالعلی بهروزی و شهید سید ماندنی موسوی در ابتدای شهر و از میدان یادمان شهدا (فلکه استیل) به استقبال پیکر مطهر شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس رفتند و چون نگینی گرداگرد آن حلقه زدند.

جمعی از فرماندهان و نیروهای نظامی و انتظامی در آیین استقبال از پیکر مطهر شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس حضور داشتند و به این جوان رشید ادای احترام کردند.

آیین وداع با شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس نیز روز یکشنبه 21 آبان ماه برگزار شد و مردم دیار شهید مدافع حرم احسان فتحی چم‌خانی پیکر این لاله بی‌نشان را دربرگرفتند.

مردم بهبهان و همشهریان سردار شهید دکتر مجید بقایی فرمانده قرارگاه کربلا در صحن امامزاده حیدر(ع) با شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس وداع کردند و به جای خانواده‌اش در کنار او به عزاداری پرداختند.

به گزارش تسنیم، پیکر پاک و مطهر این شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس روز دوشنبه 15 آبان ماه از معراج شهدای تهران به اهواز و دیار سردار سرلشکر شهید علی هاشمی، فرمانده قرارگاه سری نصرت و سپاه ششم امام جعفرصادق(ع) منتقل شد./تسنیم

ابزار هدایت به بالای صفحه