شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[30 / 3 / 1397] وصیت‌نامه دانشجوی شهید علی مستغیثی؛
[31 / 3 / 1397] سردار شهید ایرج رستمی؛
[31 / 3 / 1397] شهید مدافع حرم شهید حسین بادپا؛
[30 / 3 / 1397] به روایت جانباز مدافع حرم محمد جواد شریفی؛
[30 / 3 / 1397] وصیت‌نامه شهید غلامرضا سعادت؛
[30 / 3 / 1397] به مناسبت سالروز شهادت شهید مصطفی چمران؛
[30 / 3 / 1397] فرزند مرحوم ابوترابی‌فرد؛
[30 / 3 / 1397] شهید حسین صابری؛
[30 / 3 / 1397] شهید مصطفی چمران؛
[30 / 3 / 1397] هاشمی‌نژاد خبر داد؛
کدخبر: 48619
تاریخ انتشار: 22 شهریور 1396 _20:55:03
در سایه خون شهیدان ‌به توسعه و پیشرفت ایران ‌می‌اندیشیم‌

عبدالکریم گراوند گفت: در سایه خون شهیدان است که اکنون به توسعه و پیشرفت ایران اسلامی می‌اندیشیم.

به گزارش تا شهدا؛ عبدالکریم گراوند ظهر امروز در نشست ستاد گرامیداشت دفاع مقدس استان بوشهر با اشاره به حماسه آفرینان 8 سال جنگ تحمیلی اظهار داشت: گرامیداشت یاد و خاطره ایثارگران و شهیدان باید همیشگی باشد و قدردان رشادت‌های آنان باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به نقش فداکاری رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در امنیت و آرامش جامعه تصریح کرد: همان ایثارگری‌های هشت سال دفاع مقدس بود که امروز حافظ امینت و آرامش ایران اسلامی است و در سایه همین خون شهیدان است که اکنون به توسعه و پیشرفت ایران اسلامی می‌اندیشیم.

وی با اشاره به حماسه آفرینی همه آحاد ملت در 8 سال جنگ تحمیلی عنوان کرد: در خلق حماسه هشت سال دفاع مقدس تمام اقشار و ملت ایران برای دفاع از کشور حماسه آفریدند.

گراوند با تاکید بر ترویج فرهنگ دفاع مقدس در بین نسل‌های نوجوان و جوان افزود: همه وظیفه داریم در فرهنگ سازی و نهادینه کردن دفاع مقدس کوتاهی نکنیم و در راستای ترویج به نسل جوان و آینده انقلاب اسلامی آن کوشا باشیم.

وی تاکید کرد: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: هفته دفاع مقدس فرصتی مناسب برای تبیین حماسه‌آفرینی رزمندگان است که لازم است فرهنگ حماسه و ایثار رزمندگان 8 سال دفاع مقدس بین دانش‌آموزان استان بوشهر ترویج شود.

معاون استاندار بوشهر از تدوین برپایی برنامه‌های هفته دفاع مقدس در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: هماهنگی و تدابیر لازم برای اجرای برنامه‌های هفته دفاع مقدس در سراسر استان بوشهر تدارک دیده شده است.

وی برگزاری مراسم هفته دفاع مقدس در دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر را یک ضرورت دانست و تاکید کرد: تمامی دستگاه‌های اداری استان بوشهر در راستای گرامیداشت باشکوه دفاع مقدس در سطح ادارات خود برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشند./دفاع پرس

ابزار هدایت به بالای صفحه