شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[30 / 3 / 1397] وصیت‌نامه دانشجوی شهید علی مستغیثی؛
[31 / 3 / 1397] شهید مدافع حرم شهید حسین بادپا؛
[31 / 3 / 1397] سردار شهید ایرج رستمی؛
[30 / 3 / 1397] به روایت جانباز مدافع حرم محمد جواد شریفی؛
[30 / 3 / 1397] وصیت‌نامه شهید غلامرضا سعادت؛
[30 / 3 / 1397] به مناسبت سالروز شهادت شهید مصطفی چمران؛
[30 / 3 / 1397] فرزند مرحوم ابوترابی‌فرد؛
[30 / 3 / 1397] شهید حسین صابری؛
[30 / 3 / 1397] هاشمی‌نژاد خبر داد؛
[30 / 3 / 1397] شهید مصطفی چمران؛
کدخبر: 48564
تاریخ انتشار: 21 شهریور 1396 _20:48:38
تقدیم تابلویی با امضای چهره‌های سینمایی به خانواده شهید حججی

تابلوی منقوش به امضای چهره‌های مطرح سینما به خانواده شهید حججی تقدیم می‌شود.

به گزارش تا شهدا؛ ستاد برگزاری نخستین جشنواره بین المللی فیلم و عکس «مسیر عشق» با آماده سازی تابلویی از تصویر شهید مدافع حرم محسن حججی و امضای جمعی از سینماگران برجسته، آن را به خانواده این شهید اهدا خواهد کرد.

همزمان با ۲۱ شهریورماه روز سینما، بیش از ۴۰ هنرمند مطرح حوزه سینما اعم از کارگردانان، بازیگران، تهیه کنندگان و... با امضا و اهدای تابلویی به همسر و فرزند خردسال شهید محسن حججی که حاوی تصویری از آن شهید دلاور و قطعه شعری از شاعر مرحوم قیصر امین پور است یاد و خاطره وی و شهدای مدافع حرم را گرامی خواهند داشت.

اکبر زنجانپور، احمدرضا درویش، حسن فتحی، مجید مظفری، شهریار بحرانی، تورج منصوری، پرویز شیخ طادی، همایون اسعدیان، جواد شمقدری، منوچهر شاهسواری، جمال شورجه، فریبا کوثری، نادر طالب زاده، فریدون جیرانی، مسعود ده نمکی، جهانگیر الماسی، علیرضا رضاداد، سیروس الوند، مجید رجبی معمار، محمدعلی باشه آهنگر، نادر مقدس، احمد مرادپور، مهدی فیوضی، رضا ناجی، سید احمد میرعلایی، نگین صدق گویا، مهدی عظیمی میرآبادی، داریوش باباییان، علی دهکردی، حسن علیمردانی، قربان ‌نجفی، ناصر شفق، کمند امیرسلیمانی، شفیع آقامحمدیان و ... از جمله امضا کنندگان این تابلو هستند.

این تابلو که طرح گرافیکی آن توسط محمد یاراحمدی مدیر هنری جشنواره بین المللی فیلم و عکس مسیر عشق طراحی شده است از سوی ستاد این جشنواره، تحویل خانواده معزز شهید حججی در شهرستان نجف آباد اصفهان خواهد شد تا احترام و ارادت چهره های سینمایی کشور به شهیدان راه عدالت و حقیقت برای همیشه به یادگار در حافظه تاریخی این سرزمین ثبت گردد.

نخستین جشنواره بین المللی فیلم و عکس مسیر عشق که از اول تا پنجم آبان امسال در دو شهر مشهد مقدس و کربلای معلی برگزار می شود علاوه بر امادگی جهت دریافت آثار تصویری، فیلمنامه و عکس های حرفه ای و مردمی با موضوع پیاده روی اربعین حسینی و ترویج فرهنگ عاشورایی از بهترین دلنوشته و یا زبانحال از تصویر معروف شهید حججی و دشمن ملعون داعشی در هنگام اسارت تقدیر خواهد کرد.

علاقمندان برای شرکت در جشنواره می‌توانند به سایت جشنواره به نشانی www.Masireeshgh.com مراجعه و طبق مقررات مندرج در فراخوان، اثر خود را ارسال و یا ارائه نمایند./دفاع پرس

ابزار هدایت به بالای صفحه