شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[3 / 5 / 1396] سرهنگ شهید ایرج نصرت‌زاد؛
[2 / 5 / 1396] به روایت آزاده سرافراز ملاصالح قاری؛
[3 / 5 / 1396] سرهنگ شهید مسعود منفرد نیاکی؛
[2 / 5 / 1396] سردار شهید مسعود پبشبهار؛
[2 / 5 / 1396] سردار شهید شعبان نصیری؛
[2 / 5 / 1396] وصیت‌نامه شهید «نعمت‌الله حاجیان»؛

کدخبر: 46376
تاریخ انتشار: 26 تیر 1396 _09:01:50
رامهرمز میزبان شهدای گمنام دفاع مقدس

پیکر پاک شهدای گمنام دفاع مقدس در رامهرمز و دیار سردار شهید علیرضا پورکیان تشییع می‌شود.

به گزارش تا شهدا؛ همزمان با سالروز شهادت رئیس مذهب جعفری شهرستان رامهرمز و دیار سردار شهید مهدی نریمی و سردار شهید حسن بهمنی میزبان شهدای گمنام دفاع مقدس می‌شود.

در همین ارتباط حجت‌الاسلام سید امیر میرعلایی، فرمانده سپاه رامهرمز گفت: پیکر مطهر شهدای گمنام روز پنج‌شنبه 29 تیر ماه همزمان با 25 شوال سالروز شهادت امام جعفرصادق(ع) بر دوش مردم رامهرمز تشییع می‌شود.

وی افزود: اقشار مختلف مردم، خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس، بسیجیان، ورزشکاران و جوانان و نوجوانان پیکر مطهر این شهدای گمنام را بر دوش خود تشییع و تا بهشت بدرقه می‌کنند.

فرمانده سپاه رامهرمز گفت: پس از برگزاری آئین تشییع، پیکر مطهر این شهدای گلگون کفن با بدرقه خانواده شهدا در نقطه مشخص شده در بخش رودزرد رامهرمز آرام می‌گیرد.

وی در ادامه به آئین استقبال از پیکر مطهر این شهدای والامقام اشاره کرد و گفت: این برنامه ساعت 18 روز چهارشنبه 28 تیر ماه مصادف با شب شهادت امام جعفرصادق(ع) آغاز می‌شود و مردم این دیار تابوت شهدا را در بر می‌گیرند.

حجت‌الاسلام میرعلایی از همه مردم شهرستان رامهرمز به ویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران دعوت کرد در آئین استقبال از پیکر پاک لاله‌های بی‌نشان دوران حماسه و ایثار حضور یابند./تسنیم

ابزار هدایت به بالای صفحه