شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[28 / 8 / 1396] در عملیات آزادسازی البوکمال؛
[28 / 8 / 1396] شهید مجید دده دریانی؛
[29 / 8 / 1396] شهید خلبان ابراهیم امیدبخش؛
[28 / 8 / 1396] تشییع شهید مدافع حرم«محمد عبداللهی»؛
[29 / 8 / 1396] رمضانعلی کاوسی؛
[29 / 8 / 1396] به روایت آزاده عباس پاک‌نژاد؛
[29 / 8 / 1396] شهید محمد حیدری کاشی؛
[28 / 8 / 1396] به روایت جانباز سید تقی علوی؛
[28 / 8 / 1396] امروز، سالگرد شهادت محمدرضا موحدیان عطار در سال ...
[28 / 8 / 1396] شهید حاج عباس ورامینی؛
[30 / 8 / 1396] به روایت رزمنده حسن مشهدی قربانعلی؛
[29 / 8 / 1396] امروز، سالگرد شهادت مهدی خندان در سال 1362؛

کدخبر: 44686
تاریخ انتشار: 27 ارديبهشت 1396 _22:27:04
همسران جانبازان مظهر ایثار و فداکاری هستند

مدیرکل بنیاد استان اردبیل از خانواده های معظم شاهد و جانبازان عزیز دلجویی و از صبر و ایثار آنها تجلیل کرد و گفت: همسران گرامی جانبازان گرانقدر مظهر ایثار و فداکاری هستند.

به گزارش تا شهدا؛ علی منصور لکورج مدیرکل، حجت الاسلام اکبر عباس زاده مشاور مدیرکل و پرویز محمدی برنا رییس دفتر و روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل روز گذشته (سه شنبه) در جریان بازدید از اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خلخال با والدین و خانواده های معظم شهیدان والامقام «ولی کیانی» و «حق شناس دولت زاده» و جانبازان گرانقدر «فرض اله کیانی» و «گل احمد شکری» دیدار کردند.
مدیرکل بنیاد در این دیدارها از خانواده های معظم شاهد و جانبازان عزیز دلجویی و از صبر و ایثار آنها تجلیل کرد و گفت: همسران گرامی جانبازان گرانقدر مظهر ایثار و فداکاری هستند.
در ادامه نسبت به مسائل مطرح شده از جمله مسائل درمانی و ایجاد زمینه های اشتغال و دیگر موارد هم اندیشی و تصمیم گیری شد.
مدیرکل بنیاد استان همچنین در محل اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پارس آباد با جانبازان «وکیل نوظهور»، «محمد گنج زاده»، «بایرام وفایی» و «مرحمت درافتا» و «افروز اختری» فرزند گرامی شهید والامقام کریم اختری دیدار چهره به چهره کرد.
درخواست احراز جدید مصادیق جانبازی و شرکت در کمیسیون، وامهای کم بهره و اشتغال زایی، وام مسکن، تجهیزات پزشکی و تبدیل وضعیت استخدامی، موارد مطرح شده از سوی این عزیزان مورد بررسی قرار گرفت و با همفکری و تشریک مساعی دستور اقدام و پی گیری مقتضی از سوی مدیرکل بنیاد استان صادر شد.

تکریم خانواده های شاهد و ایثارگر باید سرلوحه کارکنان بنیاد باشد
به گزارش «ایثار»، علی منصور لکورج مدیرکل بنیاد در جریان سفر به شهرستان بیله سوار در جلسه شورای اداری بنیاد این شهرستان عنوان کرد: با توجه به فرهنگ و رسالت و چشم انداز بنیاد کار در بنیاد سابقه فرهنگی دارد و باید قدردان این رسالت بزرگ بود.
وی اخلاق محوری را باعث موفقیت در انجام امور دانست و افزود: پاسخگویی عزت مندانه و تکریم خانواده های معظم شاهد، جانبازان عزیز و آزادگان سرافراز در رسیدگی به مسائل این عزیزان باید سرلوحه کارکنان بنیاد باشد.
در این جلسه مسعود طوری رییس بنیاد شهرستان بیله سوار نیز با بیان برخی از مشکلات این اداره خواستار حل مواردی چون رفع مشکل قرارداد پزشکان، داروخانه ها و مراکز درمانی با بیمه، برگزاری اردوهای زیارتی و مساعدت برای امکانات ورزشی و محافل انس با قرآن برای جامعه هدف، برقراری حق پرستاری والدین شهدا و تخصیص بموقع اعتبارات اداری شد./ایثار

ابزار هدایت به بالای صفحه