شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[2 / 12 / 1396] بسیجی شهید احمد قنبری؛
[2 / 12 / 1396] بسیجی شهید محمد حسین حدادیان؛
[3 / 12 / 1396] با حضور مسئولان کشوری و لشکری؛
[2 / 12 / 1396] شهید مدافع حرم رضا بخشی؛
[2 / 12 / 1396] مرکزی میزبان فرزندان روح‌الله؛
[2 / 12 / 1396] شهید مدافع حرم محمد معافی؛
[2 / 12 / 1396] سردار شهید احمد سیاف‌زاده؛
[2 / 12 / 1396] پیام مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران به مناس ...
[2 / 12 / 1396] مرکزی میزبان فرزندان روح‌الله؛
[2 / 12 / 1396] معاون سپاه استان تهران؛

کدخبر: 44673
تاریخ انتشار: 27 ارديبهشت 1396 _19:07:02
شهادت معامله با پروردگار است

 شهید با پرودگار خویش معامله‌ای می‌کند و جانش را در راه خدای یکتایش می‌دهد، خداوند هم در برابر این چیز با ارزشی که از او می‌گیرد بهشتی را به آنان ارزانی می‌دارد و آنان را از یاوران خویش می‌داند.

تا شهدا؛ بیست و هفتم اردیبهشت‌ماه سالروز شهادت هفت نفر از رنگ های کمان شهادت استان مرکزی به نام‌های «جعفرعلی پهلوانی»، «محمدرضا عیسی آبادی»، «رمضانعلی عیسی آبادی»، «رحیم محمدی غیاث آبادی»، «محمد باقر کلاله جو»، «علی کمیجانی» و «محمد حسین سمیعی»است که همگی در این تاریخ ملکوتی و جاودان شدند.
شهید «محمد حسین سمیعی» نخستین روز از بهار سال 43 در صبح فروردینی قدم در خانواده سمیعی گذارد.

اسمش را در شناسنامه، «محمدحسين» مي گذارند، ولی در خانه ابراهيم صدايش مي‌کنند.

محمد حسین در بیست و هفتم اردیبهشت‌ماه سال 65 در عملیات پدافندی توسط گلوله دشمن به مقام شهادت دست یافته و به خیل شهدای استان مرکزی پیوست.

فرازی از وصیتنامه شهید سمیعی:

«ولا تحسبنّ الذین قتلوا فی سبیل الله امواتاً بل احیاء عند ربهم یرزقون»

هرگز مپندارید کسانیکه در راه خدا کشته شده‌اند مرده‌اند، بلکه زنده‌اند و نزد خدایشان روزی می‌خورند .

با سلام و درود به امام امت و امت شهید پرور ایران و با سلام و درود به تمامی مستضعفین جهان که همیشه زیر بار ظلم و ستم بوده‌اند، با سلام و درود فراوان به خانواده شهدا که چنین فرزندانی را تربیت کرده‌اند که این‌گونه مردانه در مقابل بیگانگان و جهان خواران ایستادگی کردند و با نثار خون خویش این انقلاب را به ثمر رساندند، آنان که از همه چیز خود گذشتند و برای این جهان که ما چند صباحی بیشتر در آن نیستیم ارزشی قائل نشده‌اند و معامله‌ای با پروردگار خویش بستند و شرح این معامله چنین است‌.

شهید جانش را در راه خدای یکتایش می‌دهد، خداوند هم در برابر این چیز با ارزشی که از او می‌گیرد بهشتی را به وی ارزانی می‌دارد و او را از یاوران خویش می‌داند.

ما فرزندان ایرانی تا آخرین قطره خون خود در برابر ظالمان و بیگانگان و کافران ایستادگی می‌کنیم و به شما امت شهید پرور قول می‌دهیم در این راه که گام برداشته‌ایم، همیشه ثابت قدم خواهیم بود.

و در آخر وصیت‌نامه از خداوند بزرگ دو چیز را می خواهم، یکی اینکه می‌خواهم تمام گناهان مرا ببخشد و توبه مرا بپذیرد و دوم اینکه از شما پدر و مادر عزیزم طلب بخشش می‌کنم و امیدورام که از دست من راضی باشید‌.

هموطنان دعای همیشگی یادتان نرود‌: خدایا خدایا تو را به جان مهدی تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار. و همیشه امام را دعا کنید.

ابزار هدایت به بالای صفحه