شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[5 / 3 / 1397] شهید نعمت‌الله ملیحی؛
[5 / 3 / 1397] شهید مدافع حرم سجاد طاهرنیا؛
[6 / 3 / 1397] وصیت‌نامه شهید کاظم خدامی؛
[6 / 3 / 1397] شهید محمد بروجردی؛
[5 / 3 / 1397] توسط نشر شهید کاظمی؛
[5 / 3 / 1397] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس هرمزگان؛
[5 / 3 / 1397] امام جمعه نهاوند؛
[5 / 3 / 1397] با حضور ابراهیم حاتمی‌کیا؛
[5 / 3 / 1397] شهید محمدرضا صدخسروی؛
[5 / 3 / 1397] به‌مناسبت سالروز رحلت امام خمینی (ره) صورت گرفت؛

کدخبر: 42655
تاریخ انتشار: 14 فروردین 1396 _20:03:43
شهدا و ایثارگران صاحبان اصلی انقلاب اسلامی هستند

مدیر کل بنیاد شهید خوزستان در دیدار نوروزی خود با کارکنان بنیاد به مناسبت آغاز سال نو گفت: شهدا و ایثارگران وارثان و صاحبان اصلی انقلاب اسلامی هستند.

به گزارش تا شهدا؛ فرجیان در دیدار با کارکنان بنیاد استان خوزستان گفت: شهدا و ایثارگران وارثان و صاحبان اصلی انقلاب اسلامی هستند. رشادت های شهدا ، جانبازان، آزادگان و ایثارگران طی هشت سال جنگ تحمیلی، امنیت ایران اسلامی را رقم زد و به همین علت ، بعنوان یک تکلیف و وظیفه اصلی، بایدبا خود و خدای خود پیمان ببندیم که از همین آغاز سال نو، با تمام وجود در خدمت خانواده های شهدا و ایثارگران باشیم تا بتوانیم به آنها ادای دین کنیم.
وی تصریح کرد: شهدا و فرزندان ایثارگر همین خانواده ها آسایش و آرامش امروز را برای ما به ارمغان آوردند، لذا نقش و تأثیر خانواده های شهدا نیز بسیار ارزنده و تعیین کننده سمت و سوی حرکت نظام است.
مدیر کل بنیاد خوزستان در ادامه به نقش همسران و مادران جانبازان نیز اشاره کرد و گفت: جانبازان گرانقدر ما که در هشت سال دفاع مقدس متحمل جراحت های زیادی ناشی از جنگ شدند جای بسی تقدیر دارند، اما امروز همسران ، مادران و فرزندانی که با فداکاری و صبوری از آنها مراقب می کنند نیز شایسته تجلیل بوده و نقش آنان فراموش ناشدنی است.
وی با اشاره به پیام نوروزی مقام معظم رهبری و نامگذاری سال نو به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نیز گفت: امیدوارم در سایه عنایات حق تعالی ، با عزمی جزم و با شور و شوقی مضاعف، در سال جدید بکوشیم تا مسایل و مشکلات این عزیزان بخصوص در امر اشتغال هر چه بیشتر برطرف شود.

ابزار هدایت به بالای صفحه