شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[1 / 12 / 1396] شهید احمد تقدسی؛
[2 / 12 / 1396] بسیجی شهید احمد قنبری؛
[2 / 12 / 1396] بسیجی شهید محمد حسین حدادیان؛
[1 / 12 / 1396] همزمان با سالروز وفات حضرت فاطمه زهرا(س) صورت گ ...
[1 / 12 / 1396] همزمان با سالروز شهادت حضرت رهرا (س)؛
[1 / 12 / 1396] همزمان با سالروز شهادت حضرا فاطمه زهرا(س)؛
[1 / 12 / 1396] مرکزی میزبان فرزندان روح‌الله؛
[1 / 12 / 1396] مرکزی میزبان فرزندان روح‌الله؛
[1 / 12 / 1396] مرکزی میزبان فرزندان روح‌الله؛

کدخبر: 42047
تاریخ انتشار: 29 اسفند 1395 _21:05:00
همایش گلدانی برای مادر در آران و بیدگل برگزار شد

 دبیر همایش «گلدانی برای مادرم» گفت: همزمان با سالروز ولادت حضرت زهرا(س) همایش گلدانی برای مادر با تکریم از مقام مادران شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافعان حرم برگزار شد.

به گزارش تا شهدا؛ حسن نبوی زاده ظهر یکشنبه، در جمع خبرنگاران، هدف از برگزاری این همایش را تکریم از مقام مادران، خواهران و همسران شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافعان حرم عناون کرد و اظهار داشت: این همایش، همزمان با سالروز ولادت با الگوگیری از زن نمونه عالم و برای تجلیل از مقام شامخ مادران شهدا برگزار شده است.

وی با اشاره به تقارن سالروز ولادت حضرت زهرا (س) با ایام سال نو گفت: در این مراسم، ۸۴۰ گلدان فاطمی به تعداد شهدای دارالشهدای آران و بیدگل به عنوان نماد شهید در سفره هفت سین، به مادران شهید و خانواده آنان اهدا شد.

دبیر همایش «گلدانی برای مادر» افزود: همچنین به منظور زنده نگه داشتن یاد شهدا در ایام نوروز ، به هر یک از شرکت کنندگان در این همایش گلدانی با نام یکی از شهدای شهرستان اهدا شد.

در این مراسم، اشرف السادات منتظری والده شهید محمد معماریان از قم ماجرای شفایافتن خود به دست این شهید والامقام را بیان کرد.

خاطره گویی پدر شهیدان جندقیان از مادر مرحومه این شهیدان والامقام، همخوانی ناشنوایان، پخش کلیپ نخستین جشن تولد شهدا در آران و بیدگل، خطابه گویی یکی از نونهالان قرآنی با موضوع حضرت زهرا(س)، اجرای سرود توسط حمید زاهدی و خاطره گویی طنز توسط مجید نظیمی و اکبر احسن زاده دو تن از رزمندگان دوران دفاع مقدس از دیگر برنامه های این همایش معنوی بود.

همچنین در این مراسم که با همکاری مشترک بنیاد شهید و امور ایثارگران، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره تبلیغات اسلامی، ناحیه مقامت بسیج، آموزش و پرورش و هیئت فاطمیه سرکوچه آران و بیدگل برگزار شد  اسامی برگزیدگان مسابقه کتابخوانی ندای فاطمه اعلام و از فعالان فاطمی شهرستان تجلیل شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه