شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[25 / 8 / 1396] اوژن در گفت‌وگو با دفاع پرس عنوان کرد؛
[25 / 8 / 1396] به مناسبت سالروز شکست حصر سوسنگرد صورت گرفت؛
[25 / 8 / 1396] بیانیه اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس قم؛
[26 / 8 / 1396] با حضور گسترده مردم؛
[25 / 8 / 1396] شهید محمدرضا دانش‌پژوه؛
[26 / 8 / 1396] مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمان؛
[26 / 8 / 1396] با حضور مردم و خانواده‌های شهدا؛
[25 / 8 / 1396] با حضور سردار قربانی برگزار شد؛
[25 / 8 / 1396] مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمان؛
[26 / 8 / 1396] مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران؛

کدخبر: 42005
تاریخ انتشار: 29 اسفند 1395 _11:35:18
برگزاری سالانه ۹۰۰ یادواره شهدا در گیلان

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان از برگزاری سالانه ۹۰۰ یادواره شهدا در استان خبر داد و گفت: از همه ظرفیت ها باید در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهارت در جامعه و آشنایی نسل جوان با سیره و تفکر شهدا استفاده شود.

به گزارش تا شهدا؛ عبدالله پاکاری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان در آخرین جلسه شورای اداری لنگرود با محوریت برگزاری یادواره شهید املاکی که عصر امروز(28 اسفند) در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، گفت: روند کار ستاد بزرگداشت شهید املاکی بیانگر این است که مراسم شایسته و آبرومندانه ای برگزار می شود.
وی با بیان اینکه رعایت ساختار برگزاری یادواره ها به کیفیت بخشی بهتر و محقق شدن اهداف و فلسفه یادواره ها کمک می کند، تصریح کرد: پتانسیل شهرستان لنگرود و جایگاه شهید املاکی موجب می شود که هر ساله برنامه های مناسبت تر و جامع تری اجرا شود.
پاکاری از برگزاری سالانه 900 یادواره شهدا در استان خبر داد و خاطرنشان کرد: از همه ظرفیت ها باید در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهارت در جامعه  و آشنایی نسل جوان با سیره و تفکر شهدا استفاده شود.
تاکید بر ضرورت همکاری همه دستگاه های اجرایی در حسن انجام مراسم شهید املاکی
سید رضا جوادپور، فرماندار لنگرود نیز در این جلسه با بیان اینکه شهرستان لنگرود به وجود شهیدان بزرگوار و حماسه آفرین افتخار می کند، گفت:آخرین جلسه شورای اداری شهرستان با یاد و نام شهید املاکی برگزار می شود و این موضوع به عنوان فرهنگ اداری در فرمانداری شهرستان برای همیشه باقی می ماند.
وی با تاکید بر اینکه همه ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان باید با تمام وجود برای برگزاری باشکوه مراسم شهید املاکی همکاری کنند، افزود: مراسم شهید املاکی مراسم ملی است و همه ادارات، بخشداری و شهرداری ها باید در حُسن انجام این مراسم همکاری کنند.
جوادپور ادامه داد: بیست و نهمین سالگرد شهید املاکی نهم فروردین ۹۶ با سخنرانی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در مسجد جامع لنگرود برگزار می شود
گفتنی است، در آخرین جلسه شورای اداری لنگرود محمد علی خداجو به عنوان بخشدار جدید کومله منصوب شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه