شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[30 / 3 / 1397] وصیت‌نامه دانشجوی شهید علی مستغیثی؛
[29 / 3 / 1397] شهید مدافع حرم محمدمقداد مهدی؛
[29 / 3 / 1397] شهید مدافع حرم محمد کامران؛
[29 / 3 / 1397] شهید «سید یدالله امامی»؛
[29 / 3 / 1397] وصیت‌نامه پاسدار شهید محسن فیاض بخش؛
[29 / 3 / 1397] شهید مدافع حرم ابوالفضل شیروانیان؛
[29 / 3 / 1397] روایتی پدرانه از شجاعت شهید فاطمیون؛
[30 / 3 / 1397] به مناسبت سالروز شهادت شهید مصطفی چمران؛
[30 / 3 / 1397] به روایت جانباز مدافع حرم محمد جواد شریفی؛
[30 / 3 / 1397] فرزند مرحوم ابوترابی‌فرد؛
[30 / 3 / 1397] وصیت‌نامه شهید غلامرضا سعادت؛
[29 / 3 / 1397] معرفی شهدای هرمزگان؛
کدخبر: 40464
تاریخ انتشار: 2 اسفند 1395 _19:15:40
وظیفه اصلی بنیاد تکریم جایگاه خانواده های شهدا و ایثارگران است

مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: وظایف اصلی بنیاد در راستای تکریم جایگاه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران است.

به گزارش تا شهدا؛ حجت الاسلام والمسلمین حسن هنرمند در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین دکتر علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی ضمن ارائه گزارشی از خدمات بنیاد شهید و امور ایثارگران به خانواده های معظم شاهد و ایثارگر اظهار داشت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگر نمادی از صبر و استقامت ملت فداکار ایران هستند.
وی خاطرنشان کرد: تعامل همه جانبه بنیاد با دستگاه های اجرایی کشور از ملزومات خدمت رسانی به جامعه ایثارگری است و وظیفه اصلی بنیاد تکریم جایگاه خانواده های شهدا و ایثارگران است.
حجت الاسلام سلیمی نیز در این دیدار در خصوص ساماندهی گلزار مطهر شهدا گفت: ان شاءالله با اجرایی شدن مصوبات جلسات برگزار شده شاهد اقدامی در جهت ساماندهی گلزار مطهر شهدای عزیز محلات باشیم.

خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران عشق و انگیزه  است

به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام والمسلمین حسن هنرمند در جلسه با بازرسان معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی، تلاش کارکنان بنیاد در راستای خدمت رسانی به جامعه ایثارگری را ارزشمند و قابل ستایش خواند و گفت: خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران مانند خدمت در سایر دستگاه های اجرایی نیست بلکه آنچه فصل تمایز این دستگاه با سایر دستگاه هاست عشق و انگیزه ای است که در کارکنان بنیاد برای ارائه خدمت حتی خارج از ساعت اداری وجود دارد.
هنرمند گفت: این عشق و انگیزه برای این حقیقت است که ما به کسانی خدمت می کنیم که در راه اعتلای ارزش های اسلامی و انقلابی با تمام وجود در برابر دشمنان ایستادند و جلوه های نابی از ایثار و حماسه را رقم زدند.
وی اظهار داشت: برنامه نظارت استان ها در چارچوب وظایف ذاتی و تعریف شده با هدف شناسایی نقاط قوت و ضعف استان ها در حوزه های تخصصی اجرا می شود.
مدیرکل در خصوص جذب در سایر دستگاه ها گفت: دستگاه های اجرایی به جهت استفاده از مزایا و خدمات دولتی ملزم به اجرای کامل قوانین جذب نیرو در مورد خانواده شهدا و ایثارگران هستند و بنیاد نیز پیگیر این امور است.
هنرمند حسن خلق و روحیه پیگیری و ممارست در حل مسائل و مشکلات را از جمله اقتضائات کارکنان بنیاد خواند و تاکید کرد: وفاق و همدلی، وحدت و مودت و تعامل سازنده از جمله راهکارهای مهمی است که می تواند علی رغم برخی محدودیت های موجود، مسائل و چالش های پیش روی جامعه معظم ایثارگری را برطرف کند.
وی خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تبیین گفتمان جهاد و مقاومت از جمله رسالت های بزرگ ما در بنیاد است و باید در این راستا مجاهدانه وارد کار و تلاش شویم لذا همه اجزا و کارکنان بنیاد باید خود را در صف مقدم این جهاد فرهنگی بدانند.
هنرمند در پایان ضمن تقدیر از فعالیت‌های انجام شده توسط بازرسین افزود: مستند سازی اقدامات امری مهم است که می‌توان از طریق آن نقاط ضعف و قوت را یافته و در راستای رفع نواقص و همچنین گسترش نقاط قوت گام‌ها موثری برداشت.
مدیرکل بنیاد با اشاره به اینکه فعالیت‌های سازمان یافته، خدمت رسانی به جامعه هدف را تسهیل می‌بخشد، اظهار داشت: امیدواریم در روزهای پیش‌رو نیز عملکردهای مثبتی را شاهد بود و موجبات رضایت جامعه ارزشمند ایثارگر استان را فراهم آوریم.

ابزار هدایت به بالای صفحه