شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[4 / 12 / 1396] شهید حسین خرازی؛
[3 / 12 / 1396] با حضور مسئولان کشوری و لشکری؛
[3 / 12 / 1396] فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان؛
[3 / 12 / 1396] با حضور دریابان شمخانی؛
[3 / 12 / 1396] همراه با شهدا؛
[3 / 12 / 1396] مسئول امور روحانیون اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس ...
[3 / 12 / 1396] با حضور «صادق آهنگران»؛
[3 / 12 / 1396] شهید ابوالفضل ضرغام؛
[3 / 12 / 1396] فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) زنجان؛
[3 / 12 / 1396] بیانیه مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس به مناسبت ...

کدخبر: 37988
تاریخ انتشار: 22 دی 1395 _19:21:56
اشاعه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با گفتمان سازی محقق می‌شود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان گفت: اشاعه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با گفتمان سازی محقق می شود.

 

تا شهدا؛ هفدهمین جلسه شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران در سالن جلسات اداره کل بنیاد با حضور اعضاء شورا  برگزار شد.
علی اصغر فاضلیدر این نشست ضمن تسلیت به مناسبت وفات حضرت معصومه (س) و رحلت جانگداز مجاهد فقید آیت ا... هاشمی رفسنجانی، گزارشی از جلسه دبیران شورای استانی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت  و گردهمایی فصلی مدیران کل در مرکز ارائه دادند.
علی اصغر فاضلی با تاکید بر اینکه  گفتمان سازی در اشاعه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت محقق می شود افزود: جلسات اتاق فکر با موضوع گفتمان سازی برگزار شود تا به بحث و تبادل نظر نسبت به این موضوع پرداخته شود.
وی خاطر نشان کرد: در یادواره ها، همایش ها،جشنواره ها و حتی اردوها و دیگر برنامه های فرهنگی گفتمان سازی را اجرائی کنیم.
فاضلی در خصوص پرداخت تسهیلات ازدواج برای ایثارگران گفت: اطلاعات ایثارگران در بانکها قابل مشاهده است و پرداخت تسهیلات ازدواج به ایثارگران  نیاز به مکاتبه ندارد .
در ادامه خسروی معاون توسعه و منابع انسانی در خصوص سرعت بخشیدن به رفع نواقص آماری و جامعه هدف در سیستم سجایا و تجهیزات اداری مطالبی را بیان کردند.
سپس محمدعلی طالع زاری معاون فرهنگی و امور اجتماعی برنامه های پایانی سال 95 گفت: برگزاری جشنواره کوتاه خلاق ایثار، برنامه های  دهه فجر و گرامیداشت روز شهید از مهمترین برنامه های است که اجرایی می شود.
وی افزود: نشست صمیمی مدیرکل و مسئولان استانی با زندانیان سیاسی، دیدار با خانواده های 48 شهید فجرآفرین و عطر افشانی و میهمانی لاله ها از دیگر برنامه های مهم دهه فجر به شمار می رود.
طالع زاری خاطر نشان کرد: تقدیر از برنامه سازان ایثار و شهادت، نکوداشت مادران و همسران شهدا، رونمایی از کتاب، کنگره شهدای دانش آموز، یادواره شهدای زن، گردهمایی مسئولین حسینیه ها، ارسال پیامک به تمام مردم استان در روز شهید در صورت تامین اعتبار، حضور نخبگان شاهد و ایثارگر در صدا و سیما و درختکاری از برنامه های هفته شهید است.
احمدی معاون مسکن و امور گلزارها گزارشی از ثبت درخواست وام مسکن در سیستم سجایا به تفکیک شهرستانهای تحت پوشش با اولویت هر گروه از جامعه هدف را ارائه کرد.
البرزی رئیس مرکز ارتباطات و مراجعات در خصوص سیستم برخط (سیستم آنلاین الکترونیکی) توضیحاتی ارائه کرد و گفت: با پیگیری های انجام شده و تهیه جدول زمانبندی جهت حضور معاونین در مرکز هاتف طرح میز خدمت از هفته آینده  دراین استان پیاده سازی می شود.

ابزار هدایت به بالای صفحه