شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[30 / 4 / 1396] به روایت آزاده یدالله خدادادی؛
[31 / 4 / 1396] شهید عباس دوران؛
[31 / 4 / 1396] سردار شهید ابوالفضل رفیعی؛
[31 / 4 / 1396] شهید علیرضا رمضانی؛
[30 / 4 / 1396] شهید عباس کریمی؛
[30 / 4 / 1396] حکمت معنوی وصایای شهدا؛

کدخبر: 37987
تاریخ انتشار: 22 دی 1395 _19:21:04
شهدا سند حقانیت نظام هستند

مدیرکل بنیاد کرمان گفت: شهدا سندهای حقانیت نظامی جمهوری اسلامی ایران هستند و رشادت و جانفشانی آنان اشاعه دهنده فلسفه ناب عاشورایی است.

 

به گزارش تا شهدا؛ دومین جلسه اعضای کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر با حضور اعضای این ستاد در مهمانسرای بنیادشهید برگزار شد.
محمدرضا حسنی سعدی در این نشست گفت: درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، که نمونه‌ ای از مبارزان انقلابی و تکیه گاهی مطمئن برای نظام، کشور و انقلاب بود، تسلیت عرض می نمایم.
وی افزود: شهدا سندهای حقانیت نظامی جمهوری اسلامی ایران هستند و رشادت و جانفشانی  آنان اشاعه دهنده فلسفه ناب عاشورایی است.
مدیرکل بنیاد اظهار داشت: شهیدان معزز، جانبازان سرافراز، آزادگان گران‌قدر و فجرآفرینان سلحشور در پیروزی، تثبیت و اقتدار انقلاب اسلامی نقشی بی‌بدیل را ایفا کردند، لذا تجلیل و تکریم از مقام شامخ این عزیزان و خانواده‌های معظم آنان امری ضروری بوده و تمهیدات لازم برای حضور و مشارکت این قشر گرامی در برگزاری هرچه با شکوه تر مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به ویژه آیین میهمانی لاله‌ها و عطر افشانی و گلباران گلزار شهدا امری ضروری است.
 وی در پایان تصریح کرد: در این راستا کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر، مسئولیت بیشتری در برنامه‌ریزی و اجرای همه‏ برنامه‌های مربوط به ایثار و شهادت و تجلیل از شهدا و ایثارگران را به عهده داشته و می بایست در این امر از هیچ کوششی مضایقه نکرده و همکاری کلیه دستگاههای عضو در این کمیته را خواستار شد./ایثار

ابزار هدایت به بالای صفحه