شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[30 / 3 / 1397] وصیت‌نامه دانشجوی شهید علی مستغیثی؛
[31 / 3 / 1397] شهید مدافع حرم شهید حسین بادپا؛
[31 / 3 / 1397] سردار شهید ایرج رستمی؛
[30 / 3 / 1397] به روایت جانباز مدافع حرم محمد جواد شریفی؛
[30 / 3 / 1397] وصیت‌نامه شهید غلامرضا سعادت؛
[30 / 3 / 1397] به مناسبت سالروز شهادت شهید مصطفی چمران؛
[30 / 3 / 1397] فرزند مرحوم ابوترابی‌فرد؛
[30 / 3 / 1397] شهید حسین صابری؛
[30 / 3 / 1397] هاشمی‌نژاد خبر داد؛
[30 / 3 / 1397] شهید مصطفی چمران؛
کدخبر: 37983
تاریخ انتشار: 22 دی 1395 _19:15:31
خانواده معظم شهدا و ایثارگران افراد محق خدمت هستند

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استان مرکری با بیان اینکه خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران نه به عنوان افراد مستحق بلکه به عنوان افراد محق خدمت انجام می شود، گفت: وظیفه داریم تا با خدمتگزاری به خانواده معظم شهدا و ایثارگران بخش کوچکی از دین خود را به آنان ادا کنیم.

 

به گزار ش تا شهدا؛ قربانعلی جدیدی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی به همراه رییس اداره آمار و رییس اداره امور کارکنان بنیاد استان مرکزی با هدف ارزیابی عملکرد شش ماهه دوم بنیاد شهرستان دلیجان به این شهرستان سفر کرد.
جدیدی در حاشیه این بازدید با تاکید بر اهمیت خدمت رسانی در کل واحدها بواسطه میزان بالای مراجعات جامعه هدف اظهار داشت: خدمت رسانی به جامعه ایثارگری باید با شور و اشتیاق انجام شود و در همین راستا بنیاد شهرستان های استان مرکزی با انجام فعالیت‌هایی ارزشمند و مطلوب، خروجی مناسبی را در مولفه خدمت رسانی از خود بر جای بگذارند.
وی خاطرنشان کرد:با توجه به اینکه امروز در استان و شهرستان های مرکزی زیرساخت های خدمات دهی به جامعه ایثارگری در حد مطلوب فراهم شده است، از شهرستان ها انتظار می رود تا خدمت رسانی به این جامعه معزز با نهایت تکریم و تعظیم همراه باشد. 
جدیدی همچنین در نشستی که با حضور بهرام آشنا رییس بنیاد دلیجان برگزار شد موضوع سیستم برخط در ارائه خدمات بهتر به مراجعین را مورد رسیدگی قرار داد.
وی ضمن ارزیابی عملکرد این اداره در نحوه و کیفیت خدمت رسانی با کارکنان بخش های مختلف گفتگو کرد.
جدیدی همچنین با برخی از مراجعان در این بنیاد گفتگو و از میزان رضایت آنان از نحوه پاسخگویی و امور مراجعان اطلاع کسب کرد.
وی در حاشیه این دیدار با بیان اینکه خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران نه به عنوان افراد مستحق بلکه به عنوان افراد محق خدمت انجام می شود افزود: وظیفه داریم تا با خدمتگزاری به خانواده معظم شهدا و ایثارگران بخش کوچکی از دین خود را به آنان ادا کنیم.
جدیدی بر دقت و حساسیت روسای بنیاد شهید در ارائه خدمات مطلوب و باکیفیت تاکید کرد و افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران تمام همت خود را مصروف انجام مناسب امور محوله در بخش های مختلف اجرایی، فرهنگی و خدماتی کرده است.
وی گفت: باید جامعه ایثارگری خدمات ارائه شده به خود را در هر حوزه ای احساس کنند، بر همین اساس فعالیت های برنامه ریزی شده در شهرستان ها باید به نحو مطلوب و هرچه باشکوه تر برگزار شود.
جدیدی بیان کرد: خدمتگذاری به خاندان شهدا و ایثارگران باید در نهایت احترام، تکریم و تعظیم انجام و استمرار داشته باشد.
گفتنی است در پایان این بازدید رئیس و کارکنان بنیاد شهرستان دلیجان، مسائل و مشکلات کاری خود را به سمع معاون توسعه بنیاد مرکزی رساندند  و جدیدی ، دستورات لازم را برای رسیدگی به مشکلات صادر کرد.

ابزار هدایت به بالای صفحه