شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[4 / 2 / 1396] شهید غلامرضا قربانی مطلق؛
[4 / 2 / 1396] شهید مدافع حرم محمدرضا دهقان امیری؛
[4 / 2 / 1396] شهید ملا عبدالقادر بزرگ‌امید؛
[4 / 2 / 1396] همسر شهید مدافع حرم خطاب به رئیس سازمان بسیج مس ...
[4 / 2 / 1396] شهید محمدرضا محمدرحیمی؛
[4 / 2 / 1396] شهید اسماعیل آقاپور؛
[5 / 2 / 1396] رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه؛
[5 / 2 / 1396] شهید محمد حسین ذوالفقاری؛
[4 / 2 / 1396] سردار شهید «قربانعلی شیخ‌خیریان»؛
[4 / 2 / 1396] پنجشنبه هفتم اردیبهشت‌ماه؛
[5 / 2 / 1396] رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان خبر داد؛
[4 / 2 / 1396] جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه؛
[5 / 2 / 1396] شهید رازمیک خاچاطوریان؛
[5 / 2 / 1396] همزمان با سوم خردادماه امسال صورت می‌گیرد؛

مبلغ مورد نظر به تومان:  
پرداخت کننده :
ايميل :
شماره تماس :
  ​​
کدخبر: 37980
تاریخ انتشار: 22 دی 1395 _18:54:30
بهترین راه جاودانه ماندن شهادت در راه خدا است

مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: شهدا بهترین راه جاودانه ماندن را شهادت در راه خدا دیدند و با شور و شوق نیز به دیار باقی شتافتند و شهادت بهترین پاداش جهاد در راه خدا است.

 

به گزارش تا شهدا؛ حجت الاسلام و المسلمین حسن هنرمند در مراسمی  ضمن عرض تسلیت رحلت حجت الاسلام و المسلمین هاشمی رفسنجانی به بیان فضایل و مناقب شخصیت آن عالم پرداخت.
هنرمند افزود: جناب حجت الاسلام والمسلمین هاشمی حتی در دوران جنگ به فکر سازندگی بود و آبادانی ایران برایش بسیار مهم بود. ایشان پیگیر صلح بودند که زودتر سازندگی شروع شود. گاهی از اطراف در زمان جنگ فشار می‌آوردند و می‌خواستند امکانات کشور را به میدان جنگ بیاورند تا پیروزی بزرگی به دست بیاید. بحث می‌کردند، ایشان همواره جانب آبادانی و سازندگی را می‌گرفت و بعد از جنگ هم با تمام توان وقتش را برای سازندگی بهتر کشور گذاشتند.
مدیرکل بنیاد گفت: اکنون که توفیق خدمت در این دستگاه مقدس شامل حالمان شده است باید با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، با تأسی از شهدای کربلا، نسل جوان را متوجه این موضوع نماییم که آرامش و امنیت جامعه، مدیون خون شهیدان و کسانی که برای انقلاب و نظام زحمت کشیده اند، است.
وی افزود: حجت الاسلام والمسلمین هاشمی افکار و ایده‌های بسیار بلندی در عرصه‌های اقتصادی داشت و به مسائل اقتصادی از جمله مهمترین دغدغه های او محسوب می‌شد.
هنرمند در ادامه با تأکید بر ضرورت خدمت‌رسانی به خانواده های شاهد و ایثارگر، خطاب به همه  و بویژه کارکنان گفت: همه باید به هر میزان که می‌توانند کار و تلاش کنند و بدانند خداوند کمک می‌کند و خانواده های عزیز شاهد و ایثارگر از زحمات و تلاش‌ها که منجر به حل بسیاری از مشکلات شده است، آگاهند.
وی با بیان اینکه فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان ارزش مطرح است، تصریح کرد: باید ارزش‌های ایرانی و اسلامی را بیش از پیش حفظ و تقویت کنیم تا زمینه نهادینه سازی فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه فراهم شود.
هنرمند در پایان گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برای صیانت و حفاظت از نظام و ارزش‌های انقلاب لازم و ضروری است و شهدا بهترین راه جاودانه ماندن را شهادت در راه خدا دیدند و با شور و شوق نیز به دیار باقی شتافتند و شهادت بهترین پاداش جهاد در راه خدا است و ما باید از رشادت‌های شهدا و ایثارگران به خوبی درس بگیریم.

ابزار هدایت به بالای صفحه