شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[4 / 12 / 1396] شهید حسین خرازی؛
[3 / 12 / 1396] با حضور مسئولان کشوری و لشکری؛
[3 / 12 / 1396] فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان؛
[3 / 12 / 1396] با حضور دریابان شمخانی؛
[3 / 12 / 1396] شهید ابوالفضل ضرغام؛
[3 / 12 / 1396] مسئول امور روحانیون اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس ...
[3 / 12 / 1396] همراه با شهدا؛
[3 / 12 / 1396] با حضور «صادق آهنگران»؛
[3 / 12 / 1396] بیانیه مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس به مناسبت ...
[3 / 12 / 1396] فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) زنجان؛

کدخبر: 37969
تاریخ انتشار: 22 دی 1395 _15:29:33
یادواره شهید مدافع حرم علی آقایی در اردبیل برگزار شد

یادواره شهید جاویدالاثر مدافع حرم، شهید علی آقایی با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده‌های معظم شهدا، مسئولان استانی و فرماندهان دستگاههای نظامی و انتظامی در اردبیل برگزار شد.

 

به گزارش تا شهدا؛ سردار فرهنگ مستعد حصاری، فرمانده تیپ 37 سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل پیش از ظهر امروز در یادواره شهید مدافع حرم، علی آقایی در حسینیه ثارالله اردبیل اظهار داشت: امروزه در سایه رشادتها و دلاورمردیهای رزمندگان اسلام و شهدای مدافع حرم کشورمان به امنیت و اقتدار همه‌جانبه دست یافته و ما اقتدار و عظمت کنونی کشور را مدیون خون شهدای والامقام می‌دانیم.

وی با بیان اینکه شهید مدافع حرم، علی آقایی که سال گذشته در دفاع از حرم اهل بیت به درجه رفیع شهادت نائل شد هنوز پیکرش به دیار خود نیامده است، گفت: دلاورمردیها و رشادتهای این شهید مدافع حرم هیچ وقت فراموش نمی‌شود.

فرمانده تیپ 37 سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: امروزه رزمندگان اسلام خارج از مرزهای کشور برای دفاع از حرم اهل بیت و آرمانها و ارزشهای انقلاب اسلامی پیشگام شدند و بدون هیچ ادعایی جان و مال خود را در این راه تقدیم می‌کنند که این امر ستودنی است.

مستعد حصاری افزود: رزمندگان اسلام برای دفاع از حرم اهل بیت در غرب به درجه رفیع شهادت نائل می‌شوند و ما امروزه در سایه خون شهدای والامقام به پیشرفت و اقتدار همه‌جانبه دست یافته‌ایم و انتظار می‌رود فرهنگ ایثار و شهادت به طور همه جانبه در جامعه ترویج شود.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام در 8 سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم تصریح کرد: برگزاری یادواره‌های شهدای والامقام و زنده نگه داشتن نام این شهیدان رسالتی خطیر بر عهده ما بوده که باید برگزاری این مراسمها به طور همه‌جانبه تداوم یابد.

یادواره شهید جاویدالاثر مدافع حرم، شهید علی آقایی با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده‌های معظم شهدا، مسئولان استانی و فرماندهان دستگاههای نظامی و انتظامی در اردبیل برگزار و با اجرای مداحی یاد و خاطره شهدای والامقام 8 سال دفاع مقدس و شهید مدافع حرم، علی آقایی گرامی داشته شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه