شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[2 / 12 / 1396] بسیجی شهید احمد قنبری؛
[2 / 12 / 1396] بسیجی شهید محمد حسین حدادیان؛
[3 / 12 / 1396] با حضور مسئولان کشوری و لشکری؛
[2 / 12 / 1396] شهید مدافع حرم رضا بخشی؛
[2 / 12 / 1396] مرکزی میزبان فرزندان روح‌الله؛
[2 / 12 / 1396] شهید مدافع حرم محمد معافی؛
[2 / 12 / 1396] سردار شهید احمد سیاف‌زاده؛
[2 / 12 / 1396] پیام مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران به مناس ...
[2 / 12 / 1396] مرکزی میزبان فرزندان روح‌الله؛
[2 / 12 / 1396] معاون سپاه استان تهران؛

کدخبر: 37889
تاریخ انتشار: 20 دی 1395 _17:37:57
انتخاب بنیاد هرمزگان به عنوان سازمان برتر کارآفرین استان

بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان به عنوان اداره کل برتر جشنواره کارآفرینان برتر استان هرمزگان انتخاب شد.

 

به گزارش تا شهدا؛ جاسم جادری در یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان هرمزگان با اشاره به ارتباط کارآفرینی با توسعه اقتصادی، گفت: کارآفرینی در بحث اقتصاد جایگاه ویژه‌ای دارد و فعالیت‌های کارآفرینانه موجب رشد اقتصادی و ایجاد محیط رقابتی می‌شود و به ایجاد شغل در جامعه کمک می‌کند.
وی اظهار داشت: باید به سمت رشد و پیشرفت و ایجاد ثروت گام برداریم و کارآفرین هم به دنبال تحول در جامعه و ایجاد ثروت و رشد جامعه است.
استاندار هرمزگان در ادامه افزود: کارآفرینان خطرپذیری را سرلوحه کار خود قرار می‌دهند و جامعه کارآفرین مدرک‌گرا و پشت میزنشین نیست، بلکه تولیدگراست و خلق ثروت می‌کند و ایده‌های نو به جامعه ارائه می‌دهد.
جادری با بیان اینکه کارآفرینان مهندسان پیشرفت صنعتی محسوب می شوند، تصریح کرد: کارآفرینان چرخ اقتصاد صنعتی را به چرخش درمی‌آورند و تولید ایجاد می‌کنند و نیروی محرکه توسعه اقتصادی هستند.
وی گفت: امروز کارآفرینان در جوامع پیشرفته نقش محوری بر عهده دارند و اگر بخواهیم یک اقتصاد مطلوب داشته باشیم، وجود خلاقیت لازم است که کارآفرینان نیز با ریسک پذیری خود جامعه را متحول می‌کنند و عامل اشتغالزایی هستند و فناوری را منتقل و حتی بروکراسی اداری را کاهش می‌دهند و باعث می‌شوند حس رقابت در جامعه ایجاد شود.
نماینده عالی دولت در استان هرمزگان با بیان اینکه کارآفرینان به توسعه متوازن کمک می‌کنند، اضافه کرد: کارآفرینی موجب ارتقای کیفیت زندگی مردم می‌شود.
جادری با تاکید بر لزوم حمایت مدیران از کارآفرینان، اظهار داشت: مدیران باید منابع مالی را برای کارآفرینان فراهم کنند و تسریع در پرداخت تسهیلات موجب می‌شود کارآفرینان ایده‌های خود را عملیاتی کنند.
وی خاطرنشان کرد: قوانین عادلانه نیز به کارآفرینان کمک می‌کند و دسترسی برای تحقیق و توسعه و همچنین زیرساخت‌ها باید برای کارآفرینان فراهم شود.
استاندار هرمزگان با تاکید بر لزوم برداشته شدن موانع بازار از مسیر راه کارآفرینان، افزود: کارآفرینی که خطرپذیری داشته وظیفه خود را انجام داده و مدیران دولتی هم باید شرایطی فراهم کنند که کارآفرین موفق باشد.
در این مراسم از اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان که در راستای اشتغال از بین 48 سازمان و اداره کل برتر شناخته شد تقدیر بعمل آمد   .

ابزار هدایت به بالای صفحه