شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[14 / 3 / 1399] «آن روز سه و نیم بعداز ظهر»؛
[14 / 3 / 1399] با حضور معاون هماهنگ‌کننده نزاجا؛
[14 / 3 / 1399] رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پرند و رباط کریم؛
[14 / 3 / 1399] در بیانیه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مق ...

 

کدخبر: 3456
تاریخ انتشار: 16 شهریور 1393 _18:14:47
قدردان شهدا و امام شهدا باشيم

رييس سازمان موزه دفاع مقدس گفت: بايد قدردان شهدا، امام شهدا و ولايت فقيه باشيم که ما را به سمت و سوي ديني هدايت کردند. 

به گزارش تا شهدا، سردار مرتضي قرباني رييس سازمان موزه دفاع مقدس در دوازدهمين همايش رزمندگان و يادواره شهداي ادوات و ضد زره استان‌هاي شمالي گيلان، مازندران و گلستان که در مجتمع تفريحي ميرزا کوچک چمخاله با گراميداشت ياد و خاطره شهداي دفاع مقدس برگزار شد، گفت: شهدا شاهد زنده هستند و اميدواريم در آخرت شفاعت ما را کنند.
وي با بيان اينکه بايد قدردان شهدا، امام شهدا و ولايت فقيه باشيم که ما را به سمت و سوي ديني هدايت کردند، افزود: طبق آيه قرآني کساني که در راه خدا کار کنند عزت مي‌يابند و به بالاترين مقام در دنيا و آخرت مي‌رسند.
رييس سازمان موزه دفاع مقدس با اشاره به اينکه بايد مرجع تقليد خود را بشناسيم، افزود: امروز دنيا که عليه جمهوري اسلامي ايران و شيعيان مي‌تازد از قدرت الهي و ديني و مرجعيت ما هراس دارد.
وي ادامه داد: شهدا براي رضاي خدا و در رکاب امام زمان (عج) و امام (ره) که هدايت اين گروه را به‌عهده داشت، جنگيدند و ماندگار شدند.
قرباني به خاطره‌اي از دوران دفاع مقدس و فتح خرمشهر اشاره کرد و گفت: در فتح خرمشهر بدون اينکه سربازان آموزش‌ديده و مسلح داشته باشيم، توانستيم با دعاهاي شبانه و زيارت عاشورا، مردانه دشمن را نابود کنيم زيرا به مرجعيت و کمک‌هاي الهي وصل بوديم.
وي اضافه کرد: دشمن بعثي مورد حمايت 44 کشور بود و با تمام ادوات آنها با ما مي‌جنگيد و ايران در ميدان کارزار تنها بود اما با لطف الهي پيروز شديم.
فرمانده لشکر ويژه 25 کربلا در دوران دفاع مقدس با اشاره به اينکه با لطف خدا گام به گام جلو آمده‌ايم، ادامه داد: امروز علم و تجربه ما زياد شده و به لطف خدا سپاه به‌زودي به موشک‌هاي برد 2500 کيلومتري مجهز مي‌شود و اگر توکل داشته باشيم در هر جنگي مي‌توانيم مقابله کنيم و پيروز شويم.
وي با بيان اينکه امروز اسلام در دنيا مي‌درخشد، گفت: کشورهايي مانند انگليس، فرانسه و آمريکا افرادي را از سراسر دنيا فريب دادند و در اختيار صهيونيست گذاشتند تا آموزش ببينند و به نام داعش به جان مردم سوريه و عراق انداختند.
قرباني با اشاره به اينکه امروز داعش در دنيا سر بيرون آورده است، تصريح کرد: قتل‌عام 2 هزار سرباز شيعه و کشتار زنان و فرزندان به نام اسلام از جنايات داعشي‌ها است که وحشتي را در دنيا ايجاد کرده و تاکنون يک مرد نتوانسته جلوي آنها را بگيرد.
وي متذکر شد: بنده فرمانده سپاه بدر بودم و منطقه عراق را به خوبي مي‌شناسم و با کمک 500 نيروي داوطلب آمادگي داريم که اگر رهبر معظم انقلاب فرمان دهند به تکليف عمل کرده و داعش را دو ماهه از عراق و منطقه پاکسازي کنيم.

ابزار هدایت به بالای صفحه