شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[3 / 5 / 1396] سرهنگ شهید ایرج نصرت‌زاد؛
[2 / 5 / 1396] به روایت آزاده سرافراز ملاصالح قاری؛
[3 / 5 / 1396] سرهنگ شهید مسعود منفرد نیاکی؛
[2 / 5 / 1396] سردار شهید مسعود پبشبهار؛
[2 / 5 / 1396] سردار شهید شعبان نصیری؛
[2 / 5 / 1396] وصیت‌نامه شهید «نعمت‌الله حاجیان»؛

کدخبر: 3056
تاریخ انتشار: 21 مرداد 1393 _10:22:25
از ۴۸۸ خانوده معظم شهید دیدار و سرکشی شد

دیدار با خانواده های معظم شهدا  به صورت  سازمان  یافته  سنت حسنه ای است که  با انقلاب اسلامی رویش  پیدا کرده که هدفش تکریم از اسوه های صبر و استقامت و ایثار می باشد.

به گزارش تا شهدا، دیدار با خانواده های معظم شهدا به صورت سازمان یافته سنت حسنه ای است که با انقلاب اسلامی رویش پیدا کرده که هدفش تکریم از اسوه های صبر و استقامت و ایثار می باشد.
علی اکبر نجفی مسئول ایثارگران ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیشابور ضمن اعلام خبر فوق گفت: شهرستان نیشابور جزء شهرستان‌های طراز اول ایثار وشهادت نسبت به جمعیت خود در دوران طلایی دفاع مقدس می باشد و آمار خانواده ایثارگران در این شهر بالا است که وظیفه مسئولین ایثارگران یگان‌های نظامی و انتظامی را برای اجرای این سنت حسنه سنگین تر کرده است.
وی اظهارداشت: این طرح در بسیج نیشابور به دو صورت مهر ولایت که با حضور مربیان صالحین در حوزه‌های مقاومت و ۱۲ اکیپ از نیروهای ستادی که هر اکیپ به نام یک شهید نامگذاری شده انجام شود.
نجفی عنوان کرد:اولویت اجرای این طرح خانواده‌های معظم دو و سه شهید و جانبازان بیش از ۷۰ درصد در هر یگان خدمتی چه ارتشی و چه بسیجی و سپاهی می باشد.
وی ادامه داد:به یاری خداوند از ابتدای سال جاری از ۴۸۸ خانواده شهید و تمامی جانبازان بالای ۷۰ درصد در شهرستان بازدید و سرکشی به عمل آمده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه