شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[29 / 3 / 1398] معلم متعهد، جنگجوی پرهیزکار؛
[28 / 3 / 1398] گفت‌وگویی با سردار جهروتی‌زاده؛
[28 / 3 / 1398] خرداد، ماه دلدادگی شهید جواد تیموری
[29 / 3 / 1398] تمجید رهبر انقلاب از فعالیت‌های فرمانده گردان ع ...
[29 / 3 / 1398] گفت‌و‌گویی با دختر مرحوم حلیمه خاتون خانیان که ...
[28 / 3 / 1398] گفت‌وگو با فریده آخوندی خواهر شهیدان حبیب‌الله ...
[28 / 3 / 1398] وصیت‌نامه سردار شهید «حمید قلنبر»؛
[29 / 3 / 1398] از آمریکا و لبنان تا ایران؛
[28 / 3 / 1398] رونمایی از کتابی درباره شهید مدافع حرم؛

 

کدخبر: 28276
تاریخ انتشار: 12 تیر 1395 _16:28:21
آرزوی دیرین شهدا و ملت ایران آزادی قدس است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: آرزوی دیرین شهدا و ملت ایران آزادی قدس است.

به گزارش تا شهدا؛ پرسنل بنیاد شهید و امور ایثارگران، جمعی از خانواده های شهدا و ایثارگر، خانواده های شهدای منا و مدافع حرم به همراه مردم روزه دار گلستان و مردم شهید پرور گرگانی از ساعت10 و 30 دقیقه صبح یازدهم تیرماه 95 با حرکت در مسیرهای راهپیمایی به سمت محل‌های برگزاری نماز جمعه «مصلی بزرگ شهر گرگان» با شعارهای ضد صهیونیستی، اعتراض خود را نسبت به مظلومیت ملت فلسطین به گوش جهانیان رساندند.


در این راهپیمایی علی اصغر فاضلی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان، پرسنل بنیاد استان و شهرستان و خانواده معظم شهدا و ایثارگران شهدای منا و مدافع حرم در هوای شرجی و بسیار گرم شهر گرگان به ‌صورت گروهی و انفرادی حضور پررنگی در این راهپیمایی شکوهمند داشتند و از دیگر ‌زیبایی های این حرکت عظیم، حضور یکپارچه جانبازان در این راهپیمایی شکوهمند بود.


مدیرکل بنیاد گلستان در حاشیه راهیپمایی ضمن تحسین و تقدیر از حضور باشکوه مردم شهر گرگان گفت: آرزوی دیرین شهدا و ملت ایران آزادی قدس است و انشاء ا... به زودی زود و با وعده مقام معظم رهبری از سوی خداوند در آینده ی نزدیک لکه ننگ صهیونیسم از روی زمین برداشته می شود.


در گرگان مردم روزه‌دار از دقایقی پیش از آغاز رسمی مراسم در مبداء اعلام شده برای راهپیمایی حضور داشتند و با آغاز مراسم در حرکت به سمت مصلی شهر گرگان با در دست داشتن پرچم‌ و گفتن شعار های حماسی با مضمون لبیک یا خامنه‌ای، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل سعود و آل خلیفه و...در مسیرهای راهپیمایی شرکت کردند.


حضور در نماز جمعه به امامت آیت اله نور مفیدی نماینده ولی فقیه و قرائت قطع نامه پایانی راهپیمایی از برنامه های پایانی این مراسم شکوهمند بود.

ابزار هدایت به بالای صفحه