شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[27 / 5 / 1397] شهید حسین امینی امشی؛
[27 / 5 / 1397] به روایت آزاده رجبعلی گلوند؛
[27 / 5 / 1397] به روایت آزاده محمدعلی نعیمی‌نژاد؛
[27 / 5 / 1397] به روایت آزاده همدانی؛
[28 / 5 / 1397] به روایت روحانی آزاده علی علیدوست؛
[27 / 5 / 1397] شهیدعطاءالله اسلامی گیسکی؛
[27 / 5 / 1397] مدیر کل بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس استان لرستان؛
[29 / 5 / 1397] نامه دانش‌آموز نهضت سوادآموزی به امام خمینی (ره)؛
[28 / 5 / 1397] برگی از زندگی‌نامه معلم شهید «عبدالرسول قادریان»؛
[27 / 5 / 1397] فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) مطرح کرد؛
[27 / 5 / 1397] فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ لرستان؛

 

کدخبر: 25427
تاریخ انتشار: 24 فروردین 1395 _14:59:37
نشست ستاد ساماندهی گلزار شهدای صفادشت شهرستان ملارد برگزار شد

نشست ستاد ساماندهی گلزار شهدای بخش صفادشت به ریاست انصاری بخشدار صفادشت و با حضور روسای بنیاد شهید و امور ایثارگران و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملارد و اعضای شورای اسلامی شهرصفادشت در محل بخشداری صفادشت برگزار شد.

به گزارش تا شهدا؛ نشست ستاد ساماندهی گلزار شهدای بخش صفادشت به ریاست انصاری بخشدار صفادشت و با حضور روسای  بنیاد شهید و امور ایثارگران و اداره اوقاف و امور خیریه  شهرستان ملارد و اعضای شورای اسلامی شهرصفادشت در محل بخشداری صفادشت برگزار شد.


به گزارش ایثار، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ملارد در این جلسه گفت: ساماندهی گلزار شهدا یکی از طرح‌هایی است که در راستای توجه به شهدا چند سالی در کشور آغاز شده و در این خصوص، تقریباً بیش از 80 درصد گلزارهای شهدا ساماندهی شدند.


فرامرز پوربابا اظهار داشت: پس از ابلاغ سازمان بنیاد شهید در خصوص ساماندهی گلزارهای شهدای این شهرستان، با همت مسئولان شهر ملارد و همکاری بنیاد شهید شهرستان، گلزار شهدای شهر ملارد ساماندهی شد.


ریس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ملارد اضافه کرد: در ادامه برای ساماندهی گلزار شهدای بخش صفادشت نشست‌هایی را با مسئولین قبلی و فعلی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملارد برگزار کردیم که با مخالفت این مسئولان  به بهانه طرح توسعه حرم روبرو شدیم.


 وی یادآور شد: یک‌بار برای ساماندهی گلزار شهدای صفادشت از اعتبارات ملی اعتباری تأمین و تجهیز کارگاه و فضای محیطی گلزار شهدا نیز پیش‌بینی شد، اما مجددا با مخالفت مسئول امامزاده بی بی سکینه(س) در اجرایی شدن این طرح مواجه شدیم .


 پوربابا از مسئولین خواست در راستای حفظ ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس همکاری لازم را برای سامان دهی گلزار شهدای بخش صفادشت که موجب نارضایتی خانواده های معظم شهداشده است را داشته باشند.


وی گفت: بارها وضعیت نابسامان گلزار شهدای بی بی سکینه شهر صفادشت را به گوش مسئولین شهرستان رسانده ایم که متاسفانه اقدام عملی صورت نگرفته  است .


پس از بحث و گفتگو این بارهم نشست ساماندهی طرح گلزار شهدای صفادشت با مخالفت مسئول اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان به بهانه طرح توسعه بی نتیجه پایان یافت.

ابزار هدایت به بالای صفحه