شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[4 / 4 / 1398] خاطره‌ای از یک جانباز دفاع مقدس؛
[4 / 4 / 1398] برشی از زندگی شهید «مهدی قدیری»؛
[4 / 4 / 1398] گزارش خبرنگار از دیدار و گفت‌وگو با پدر شهید غل ...
[4 / 4 / 1398] روایت علی اصغر گرجی زاده از قرارگاه خاتم۴؛
[5 / 4 / 1398] مدیرعامل سابق کانون جهادگران جهاد سازندگی یزد:
[4 / 4 / 1398] حمید داوودآبادی؛
[4 / 4 / 1398] برگزیده جشنواره عمار؛
[4 / 4 / 1398] سالروز شهادت «علی هاشمی»؛

 

کدخبر: 24714
تاریخ انتشار: 5 اسفند 1394 _15:10:10
در سه سال گذشته بیش از 130 یادواره شهدا در اقلید فارس برگزار شده است
مدیر آموزش‌ و پرورش شهرستان اقلید از برگزاری 130 یادواره شهدا در3 سال گذشته در این شهرستان خبرداد.
به گزارش تا شهدا؛ یادواره پدران آسمانی با حضورجمعی از مسولین ، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و مردم ولایتمدار اقلید در این شهرستان برگزار شد.

مجید مسعودی ، مدیر آموزش‌ و پرورش اقلید در این مراسم گفت: برگزاری یادواره شهدا کمترین کاری است که می‌توانیم در برابر پدران آسمانی انجام دهیم.

مجید مسعودی از برگزاری بیش از 130 یادواره شهدا در سه سال گذشته در اقلید خبر داد و با تأکید بر لزوم تلاش برای زنده نگه‌داشتن نام شهدا و تبیین راه و آرمان‌های مقدس آنان عنوان داشت: امنیت، آرامش، اقتدار و افتخار امروز ایران مدیون خون این پدران آسمانی است.

مدیر آموزش‌ و پرورش اقلید با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در تاریخ هفتم اسفندماه،  عنوان کرد: شرکت پرشور، بانشاط، پررنگ و بابصیرت در این انتخابات خواسته رهبر معظم انقلاب، امام و شهداست از این‌ رو باید با حضور حداکثری، اطاعت و تبعیت از رهبری و صیانت از راه امام و شهدا و آرمان‌های انقلاب را اثبات کنیم.

در ادامه این مراسم ، امام‌جمعه اقلید  گفت: 37 سال است که زیر سایه خاندان عصمت و طهارت علیهم السلام از انقلاب حمایت می‌کنیم و به حمد الهی به عزت و افتخار آن روزبه‌روز افزوده می‌شود.
 
وی بابیان اینکه راه و رسم شهدا را باید در عمل ادامه دهیم نه در ظاهر و به حرف تأکید کرد: با تجزیه‌ و تحلیل منطقی، عقلی و شرعی باید به دنبال جذب افراد باشیم نه اینکه بذر نفاق را بپاشیم.

ابزار هدایت به بالای صفحه